Bad Bunny i Karol G na rozdaniu nagród Billboard Music Awards 2021


Bad Bunny wyszedł na scenę, by wykonać swój alt-rockowy hymn „Te Deseo Lo Mejor”. Kolumbijska artystka wykonała składankę swoich przebojów „Bichota” i „El Makinon”, oba z najnowszego albumu KG0516


Ubrany w anielską biel Bad Bunny założył futro ozdobione dopasowanym futrem z białego homara i metalowymi okularami, aby uzyskać ostateczny awangardowy wygląd. Wykonując utwór o złamanym sercu, wspiął się na rampę, gdzie zakończył swój występ promieniując światłem.

„Te Deseo Lo Mejor” pochodzi z albumu El Último Tour Del Mundo z 2020 roku , który przeszedł do historii jako pierwszy album w całości w języku hiszpańskim, który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard 200 wszystkich gatunków.

El Conejo Malo był jednym z największych zwycięzców Billboard Music Awards 2021, zabierając do domu trzy z pięciu nagród w kategoriach latynoskich w niedzielny wieczór (23 maja), w tym najlepszy latynoski artysta, najlepszy album latynoski (YHLQMDLG) i najlepsza latynoska piosenka dla ” Dákiti ”z Jhayem Cortezem.

„Przede wszystkim wielkie dzięki dla moich fanów na całym świecie” – powiedział po hiszpańsku podczas swojego przemówienia. „Bez was żadna nagroda nie istniałaby. Dziękuję,  Billboard. Dzielę się tą [nagrodą] z wszystkimi moimi nominowanymi kolegami, którzy robią wielkie rzeczy dla tego gatunku”.Karol G po raz pierwszy w swojej karierze zajęła centralne miejsce podczas rozdania nagród Billboard Music Awards 2021 w niedzielny wieczór (23 maja).

Ubrana w biały streetwear, do której dołączyła grupa tancerek, kolumbijska artystka wykonała składankę swoich przebojów „Bichota” i „El Makinon”. Oba utwory pochodzą z jej najnowszego albumu KG0516

„Jestem szczęśliwa i zdenerwowana”, powiedziała przed swoją wielką nocą. „Dużo mocy… tym występem chcę wyrazić to, że czuję się kobietą i dziewczyną biznesu. Czuję się bardzo szczęśliwa i wdzięczna za wszystko, co dzieje się w mojej karierze i życiu. inspiruję dziewczyny na całym świecie ”.

Sprawdź także  Yalitza Aparicio, nominowana do nagrody Kids 'Choice Awards w Meksyku

Oprócz debiutanckiego występu na BBMA Karol zdobyła nagrodę Billboard Music Award jako czołowa artystka latynoska, wygrywając z Becky G i Rosalią.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź