„Amalgama” Carlosa Cuaróna pojawi się na festiwalu w Maladze


Słońce, Karaiby, mało ubrań, wiele hormonów i czterech dentystów w kryzysie to bohaterowie „Amalgamy”, nowej przygody Cuaróna


Film „Amalgama” w reżyserii meksykańskiego Carlosa Cuaróna – nominowanego do Oscara, nagrody BAFTA i zdobywcy Srebrnego Lwa Weneckiego za scenariusz do „Y tu mama tambien / I twoją matkę też” – weźmie udział w oficjalnej selekcji 24. edycji Festiwalu Filmu w Maladze.

Słońce, Karaiby, niewiele ubrań, wiele hormonów i czterech dentystów w kryzysie to gwiazdy nowej produkcji Cuaróna, czarnej komedii z Manolo Cardoną, Miguelem Rodarte, Tonym Daltonem i Stephanie Cayo w rolach głównych.

Film, nakręcony w Meksyku i na Dominikanie, jest trzecim filmem fabularnym Carlosa Cuaróna w roli reżysera, po „Rudo y Cursi” i „Besos de Azúcar”. 

Współautorami scenariusza są Cuarón i Luis Usabiaga. Produkcja jest autorstwa Cuarón z Manolo i Juancho Cardoną. W Meksyku film zostanie pokazany w kinach komercyjnych w ostatnim kwartale 2021 roku pod pieczęcią Cinépolis Distribución.

„Z„ Amalgama ”stworzyliśmy zabawną czarną komedię o burzliwym życiu czterech dentystów, którzy spędzają weekend ze swoimi hormonami w szczytowym stadium pod zmysłowym karaibskim słońcem. Mamy nieoczekiwane zwroty akcji w fabule, aby widz był zaskoczony i zanurzył się w historii. Mamy też aktorów z pierwszej linii, takich jak Manolo Cardona, dzięki którym przygoda jest jeszcze bardziej interesująca”- mówi Cuarón w komunikacie prasowym.

O czym jest „Amalgama”?

Czterech dentystów przebywających na kongresie na Riviera Maya postanawia zrobić sobie przerwę i spędzić weekend na maleńkiej wyspie na Karaibach. 

Trójka mężczyzn chce jedynej kobiety, ale ona jest zajęta innymi problemami. Każdy z nich skrywa mroczny sekret. Przeżyją razem szalone, zmysłowe, intensywne i klaustrofobiczne doświadczenie, w którym zazdrość, zawiść i ekscesy naznaczą ich życie na zawsze. 

Udostępnij
Sprawdź także  Najwa Nimri: 7 niezwykłych ról poza 'Vis a vis' i 'La casa de papel'

Zostaw odpowiedź