Allisson Lozz zapewnia, że ​​będąc aktorką Televisy „prawie nic nie zarobiła”


Była aktorka wyznała, że ​​pieniądze, które zarobiła jako aktorka Televisy, wystarczały tylko na określone rzeczy


Artystka, zapamiętana jako bohaterka En nombre del amor i Al diablo con los guapos / Do diabła z przystojniakami, skomentowała, że ​​obecnie zarabia więcej niż wtedy, gdy pracowała w firmie telewizyjnej.

W transmisji na żywo za pośrednictwem Instagrama Lozz ujawnił, że jaj zarobki zostały wykorzystane jedynie na pomoc finansową rodzinie. 

„Kiedy mówię, że zarabiam więcej niż kiedykolwiek wcześniej w Televisie, nie chodzi o to, że zarabiam miliony, ale chodzi o to, że na Televisie prawie nic nie zarobiłem. Pamiętam, że wsparło to moją rodzinę i na tym koniec. Nie starczyło mi na więcej, to był koniec wszystkiego. I naprawdę zarabiam dużo lepiej w Mary Kay niż kiedy byłam aktorką” – powiedziała. 

Allison jest na emeryturze od ponad dziesięciu lat, a jest obecnie starszym dyrektorem firmy produkującej produkty kosmetyczne.

Jeśli chodzi o jej nową pracę, wspomina, że ​​początkowo wielu twierdziło, że jej osiągnięcia wynikały z bycia osobą publiczną, ale udowodniła, że ​​jest odwrotnie. 

„Wiele osób mówi: Dotarłaś do miejsca, w którym jesteś, ponieważ wiele osób podąża za Tobą bo cię zna, do tego wiele osób dołącza do Twojego zespołu”. Praktycznie mówią mi, że nic nie zrobiłam, że nie pracowałam. Ale kosztowało mnie to dużo i wielkie rzeczy można osiągnąć dzięki dużej wytrwałości ”- powiedziała aktorka zAl diablo con los guapos / Do diabła z przystojniakami.

Należy zaznaczyć, że Meksykanka dołączyła do tej firmy w kwietniu 2020 roku i od tego czasu osiąga dobre wyniki.


Udostępnij
Sprawdź także  Smutek: wzruszające przesłanie Úrsuli Corberó o zakończeniu 'La Casa de Papel'

Zostaw odpowiedź