Alejandro Speitzer zapowiada powrót na plan zdjęciowy „Oscuro Deseo”


Aktor skomentował, że wszystko jest gotowe do rozpoczęcia nagrań drugiego sezonu serialu z Maite Peroni


Jednym z wielkich sukcesów Netflixa jest niewątpliwie `Oscuro Deseo / Mroczne pożądanie’, na szczęście dla jego fanów, w zeszłym roku platforma potwierdziła drugi sezon…

Teraz to Alejandro Speitzer ujawnił wiadomość, że wszystko jest gotowe do powrotu ekipy i rozpoczęcia nagrań. „I że czekanie nie rozpacza z moim bliskim przyjacielem(Erik Hayser), który zawsze daje dobrą rozmowę i dobre cygaro. To jest kręcone”, Speitzer udostępnił na swoim profilu na Instagramie wraz z serią zdjęć obok aktora i współpracownika, Erika Haysera. Oczywiście jego partnerka, Fernanda Castillo , szybko zareagowała na to odkrycie kilkoma sercami i jeszcze jednym płomieniem. Oczywiście główna bohaterka, Maite Perroni, także skomentowała: „Kocham cię”.

Post Alejandro Speitzer polubiło już prawie pół miliona osób, co niewątpliwie odzwierciedla fakt, że miłośnicy tej serii są bardziej niż chętni na więcej informacji o drugim sezonie „Oscuo Deseo”. 

„Oscuo Deseo” to historia „Almy Solares” (Maite), profesorki na uniwersytecie i matki, która odwiedza dom swojej najlepszej przyjaciółki, aby pomóc jej przezwyciężyć niedawny rozwód, jednak w weekendy spotyka się z „Darío Guerra” (Alejandro Speitzer), z którym ma romans.

Serial obejrzało 35 milionów użytkowników na całym świecie w ciągu pierwszych 28 dni od premiery, dzięki czemu pierwszy sezon był jak najczęściej oglądanym serialem nieanglojęzycznym; A gdyby tego było mało, „Oscuo Deseo” znalazł się w pierwszej dziesiątce najczęściej oglądanych w krajach takich jak Brazylia, Kolumbia, Francja, Hiszpania, Stany Zjednoczone i oczywiście Meksyk.

Udostępnij
Sprawdź także  „Santo”: Raúl Arévalo wystąpi w pierwszym serialu Netflix nakręconym w Hiszpanii i Brazylii

Zostaw odpowiedź