Aktorka 'Pasión de Gavilanes / Gorzka zemsta’, w ciężkim stanie z powodu koronawirusa


Aktorka potrzebuje respiratora i czeka na intubację na intensywnej terapii


Koronawirus nadal niepokoi władze z powodu gwałtownego postępu, pomimo planów szczepień w kilku krajach. Kolumbia nie jest wyjątkiem, bo dopiero w ten czwartek w kraju odnotowano drugi dzień z rzędu rekord w przypadkach COVID-19.

W rzeczywistości wśród 120 276 aktywnych przypadków koronawirusa, które obecnie występują w Kolumbii, jest Inés Prieto, aktorka, która grała „doña Hortensia” w „Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta” i która jest w delikatnym stanie zdrowia walcząc o swoje życie.Według Anny Pavlova Peñuela Prieto, córki aktorki, jej matka ma bardzo niski poziom tlenu we krwi, więc potrzebuje respiratora i czekają na łóżko na intensywnej terapii, aby ją intubować.

rozmowie z portalem Pulzo 66-letnia córka aktorki powiedziała, że ​​jej matka ma pewne choroby współistniejące, takie jak nadciśnienie, i że jej obecny stan zdrowia może wpływać, oprócz płuc, na wątrobę.Artystka jest hospitalizowana w szpitalu San Ignacio od niedzieli 23 maja po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa.

„Wyszkoliła wielu aktorów i aktorek i odegrała role reprezentacyjne, więc mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na nią o wiele dłużej,  powiedział krewny Inés Prieto.

W ten czwartek, 27 maja, w Kolumbii odnotowano 25 092 infekcje Covid-19, co jest największą liczbą nowych przypadków w kraju od początku pandemii, wynika z codziennego raportu Ministerstwa Zdrowia. Największa liczba przypadków przed tą liczbą miała miejsce zaledwie 24 godziny wcześniej, kiedy Ministerstwo zgłosiło 23 487 przypadków.

Udostępnij
Sprawdź także  Aktorzy „El Señor de los cielos” mają katastrofę lotniczą

Zostaw odpowiedź