Adriana Ugarte zagra w `Madre’, adaptacji tureckiej telenoweli przygotowanej przez Antena 3


Po hiszpańskiej wersji „Fatmagul” Antena 3 przygotowuje teraz nową adaptację „Madre” z Adrianą Ugarte w obsadzie


Tuż przed premierą „Parot”, emisja za kilka tygodni, Adriana Ugarte ma już w rękach nowy projekt. Aktorka będzie bohaterką „Madre”, adaptacji tureckiej telenoweli o tej samej nazwie („Anne”, która z kolei była adaptacją japońskiego serialu) przygotowanej przez Atresmedia.

W trzynastu odcinkach wyprodukowanych przez Buendię (wspólną firmę Atresmedia i Movistar +) poznamy historię Manueli, młodej biolog, która opuściła dom swojej przybranej rodziny, aby zamieszkać samotnie na bagnach oraz aby poświęcić się badaniu ptaków.

Zszokowana bliznami po byciu sierotą, przysięgła sobie, że nigdy nie zostanie matką. W dniu, w którym Manuela poznaje młodą dziewczynę Albę, rozpoczyna podróż, która zmusi ją do zmierzenia się z demonami swojej przeszłości i zakwestionowania emocjonalnych podstaw, na których zbudowała swoje życie.

Montse García, Sonia Martínez i Eduardo Galdo są producentami wykonawczymi serialu, który podążając śladami „Alby”, będzie miał swoją premierę na ATRESplayer Premium przed ukazaniem się na Antena 3. Za scenariusz odpowiada Galdo wraz z Lele Portas, Marco T Socorro, Joana Ortueta, Humberto Ortega i Natalią García-Prieto. Na razie nie jest znana data premiery, choć mówi się, że zobaczymy ją w tym roku.

Udostępnij
Sprawdź także  Luis Miguel, la serie: El sol powróci na trzeci i ostatni sezon

Zostaw odpowiedź