„20 lat później”: Ariel López Padilla potwierdza swój powrót do Televisy


Meksykański aktor udostępnił ogłoszenie na swoich portalach społecznościowych


Meksykański aktor Ariel López Padilla, zapamiętany z ról w “Gata salvaje” i “Corazón salvaje / Dzikie serce”, potwierdził swój udział w nowym projekcie Televisy, z którą nie współpracował przez 20 lat.

Zapamiętany „Andrés Alcázar y Valle” w Corazón Salvaje, powraca z nowym wyglądem, aby zaskoczyć publiczność, która widziała go ostatnio w „La Bandida” i „Rosario Tijeras”, gdzie dał życie postaci „Camilo Echegaray”.

Jej włosy w odcieniach bieli z powodu siwizny zdradzają upływ czasu. Aktor podzielił się zapowiedzią na swoich portalach społecznościowych z wizerunkiem kanału i krótką wiadomością: „Dzisiaj. Wracając do Televisy.
20 lat później”.Komentarze jego fanów nie czekały, zwłaszcza wśród tych, którzy pytali go, o czym jest nowy projekt. „Wspaniale. Złoczyńca, czy nie, jesteś najlepszy ”- napisał jeden z jego obserwujących, dodając emotikony i wiadomości z gratulacjami.

López Padilla zaczynał młodo i wykonywał kilka ważnych zadań, ale bez wątpienia grał rolę złoczyńcy w 1993r, dająco popalić bohaterom Corazon Salvaje: Edith González i Eduardo Palomo.

W Televisa brał także udział w „María la del barrio / Maria z przedmieścia” i „La picacara soñadora”, telenoweli, w której wystąpił z później przyszłą żoną, Marianą Levy. W tej produkcji z 1991 roku wystąpił także Eduardo Palomo, który zmarł w 2003 roku na zawał serca.

Aktor, który miał córkę z Levy, María Levy, postanowił opuścić Meksyk i osiedlić się w Stanach Zjednoczonych, skąd kontynuował karierę artystyczną. Ożenił się także ponownie z Pauliną, z którą ma dwoje dzieci, Julię i SantiagoUdostępnij
Sprawdź także  Data premiery i zwiastun 'Falsa Identidad 2'

Zostaw odpowiedź