’Toy Boy': rozpoczynają się zdjęcia do sezonu 2 z Álexem Gonzálezem w roli głównej


Serial, który rozpoczął już zdjęcia drugiego sezonu na Costa del Sol, utrzymuje większość obsady z udziałem m.in. Carlo Costanzii, Jose de la Torre i Raudela Raúla MartiatoZdjęcia do drugiego sezonu Toy Boy rozpoczęły się już na Costa del Sol, luksusowej scenerii, która będzie gościła zdjęcia w różnych miejscach w okolicy przez kilka następnych miesięcy.

Hugo Beltránowi udało się udowodnić swoją niewinność za zabójstwo Philipa Normana, ale wrogowie, których zdobył w trakcie tego procesu, chcieli odzyskać dług. Bomba w Inferno zniweczyła marzenia Toy Boys i pozostawiła Trianę na krawędzi śmierci. Hugo nie może pozwolić, by osoba odpowiedzialna za to nie poniosła kary.

Ale kto to mógł być? Chociaż rany między Rojami i Medinami pozostają otwarte, wydaje się, że na razie zakopali topór. Macarena zniknęła z miasta, aby przejść odtrutkę w klinice z powodu jej uzależnienia od seksu, komisarz Zapata przeszła na emeryturę, a Benigna jest zbyt zajęta próbami utrzymania kontroli nad Mediną-Rojas.

Wszystko wskazuje na to, że morderca Triany przebywa w One Per Cent, nowym luksusowym klubie ze striptizem w Marbelli. Więc Toy Boys zaczynają tam tańczyć, gotowi do odkrycia prawdy. Ale El Turco i Rania, właściciele klubu, nie chcą pozwolić nikomu odkryć tajemnic ich siedziby. W końcu nie da się zbudować imperium na Costa del Sol bez krwi na rękach.

Obsada sezonu 2 'Toy Boy'

Drugi sezon, który praktycznie zachowuje całą obsadę, na czele stoją Jesús Mosquera, Cristina Castaño i María Pedraza. Álex González, gwiazdor, dołącza do nich w tej nowej odsłonie, w której występuje również włoska aktorka Federica Sabatini („Suburra”).

Wraz z nimi obsadę „Toy Boy” uzupełniają Carlo Costanzia, Jose de la Torre, Raudel Raúl Martiato, Juanjo Almeida, Pedro Casablanc, María Pujalte, Adelfa Calvo, José Manuel Seda i Miriam Díaz-Aroca.

Ponadto w drugim sezonie „Toy Boy” w kilku rozdziałach wystąpi wielu znanych aktorów, w tym Enrique Arce, Paco Marín, Ibrahim Al-Shami, Toni Zenet i Juan Betancourt.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *