To oficjalne, Aracely Arámbula nie zezwala na wykorzystanie swojego zdjęcia w filmie „Luis Miguel: la seria”


Aktorka oświadczyła, że ​​zaczęła pisać swoje wspomnienia


„Bycie bohaterem czyjegoś życia nie oznacza bycia bohaterem ich interesów”. Z tą dosadną wiadomością, aktorka Aracely Arámbula opublikowała dziś komunikat prasowy.

Po długich negocjacjach aktorka wydała oświadczenie, w którym stwierdza, że ​​ani jej imię, ani wizerunek nie będą częścią biograficznej serii piosenkarza Luisa Miguela, który był jej partnerem i jest ojcem jej dzieci, a której drugi sezon ma mieć premierę 18 kwietnia.

„Jak od początku komentowało moje kierownictwo, a także mój przedstawiciel prawny, nigdy nie miałam zamiaru upoważniać do wykorzystywania mojego wizerunku jako części biograficznej, rzeczywistej i / lub fabularyzowanej narracji w serii pt. Luis Miguel. Moje stanowisko było jasne i stanowcze, domagając się prawa, które przysługuje wyłącznie mnie i stanowczo tego broniłam ”.

Aktorka i piosenkarka podkreśla, że ​​jej pozycja zawsze była jasna i że jest to sytuacja, w której każdy może się sprzeciwić, zwłaszcza gdy dochodzi do przekroczenia sfery osobistej i prywatnej, „tym bardziej, gdy nie jest to etap naszego życia zawodowego, osoby publicznej”.

Z ponad 20-letnią karierą w telewizji i muzyce, Aracely podkreśla, że ​​dbanie o swój wizerunek nie było łatwe, dlatego powiedziała, że ​​fakt obrony tego, co do niej należy, może stanowić punkt odniesienia dla gildii artystycznej na wypadek, gdyby ktoś przechodził przez tę samą sprawę. „Zachęcam do dochodzenia swoich praw, obrony ich i zaprzestania myślenia, że ​​są rzeczy, których nie można osiągnąć, bez względu na to, jak wielkie może się to wydawać”

Oświadczenie wskazuje również, że z zadowoleniem przyjmuje fakt, iż jej prawo do zabierania głosu było przestrzegane. Wreszcie oznajmiła, że ​​zaczęła pisać wspomnienia, w których „z rozwagą i dyskrecją” zaangażowane zostało jej życie osobiste i przejście do kariery zawodowej, dochodząc do momentu bycia matką. „Będąc w ten sposób w stanie poznać najbardziej transcendentne etapy; rzeczywistość opowiedzianą ze źródła, a nie przez niezwiązane z nią osoby trzecie, ani w sposób częściowy lub stronniczy”.

Sprawdź także  Odkryj 'El candidato'

Na swoim koncie na Instagramie prawnik Aracely’ego, Guillermo Pous, podzielił się na swoim koncie na Instagramie zamazanym obrazem aktorki z Luisem Miguelem z ostatnim zdaniem dokumentu: „Bycie bohaterem czyjegoś życia nie oznacza bycia bohaterem w ich biznesie. „

W latach 2005-2009 Arámbula, obecnie 46-letnia aktorka, miała romantyczny związek z Luisem Miguelem, z którym ma dwoje dzieci Miguela (2007) i Daniela (2008), a którymi opiekowała się praktycznie sama od lat. Chłopcy są teraz nastolatkami, odpowiednio w wieku około 14 i 13 lat.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź