Teraz tak! Jennifer López i Alex Rodríguez ogłaszają zerwanie


JLo i Rodríguez potwierdzają, że są lepsi „jako przyjaciele”


Jennifer Lopez i Alex Rodríguez ogłosili separację w oświadczeniu, w którym stwierdzili, że są lepsi „jako przyjaciele”.

Para, która jest razem od czterech lat, zaręczyła się w marcu 2019 roku, ale pandemia COVID-19 uniemożliwiła im zorganizowanie ślubu.

W oświadczeniu opublikowanym w amerykańskich mediach, takich jak TMZ , Jennifer López i Álex, doceniają wyrazy wsparcia i przywiązania oraz wskazują, że będą kontynuować wspólne projekty, a także wspólne przedsięwzięcia.

„Zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy lepsi jako przyjaciele i mamy nadzieję, że nadal będziemy takimi” – czytamy. „Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy każdemu wszystkiego najlepszego. I mamy pełny szacunek dla naszych dzieci, jedyny inny komentarz, jaki mamy do powiedzenia, to podziękowanie wszystkim, którzy przesłali miłe słowa i wsparcie. ”

Jennifer López i Álex Rodríguez: Fałszywy alarm?

W marcu 2021 roku ogłoszono, że para nie była w najlepszej formie i że związek dobiegł końca, jednak był to fałszywy alarm i wyjaśniono, że Jennifer Lopez i Alex Rodríguez nadal są razem.

„Wszystkie raporty są niedokładne. Pracujemy nad niektórymi sprawami” – powiedzieli we wspólnym oświadczeniu dla amerykańskich mediów.

„Przeszli przez trudny okres. Ale się nie rozstali ” – powiedział w rozmowie z magazynem „People” źródło bliskie parze.

51-letni Lopez i 45-letni Rodriguez zostali parą prawie cztery lata temu, a w 2020 roku kupili dom za 40 milionów dolarów w Miami.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *