Rodzina Montaner wreszcie będzie miała swój własny reality show: nie przegap niesamowitych szczegółów


Wiele osób ich pokochało i pokochoało ten pomysł. Evaluna, Camilo i reszta będą mieli swój własny reality show


Rodzina Montanerów doczeka się wreszcie własnego serialu, którym będzie reality show. Weźmie w tym udział  Evaluna i Camilo, Ricky i Mau oraz ich partnerki oraz Patriarcha Ricardo Montaner i jego żona Marlene Rodriguez Miranda.

W oświadczeniu Ricardo Montaner stwierdził, że wszyscy osiągnęli porozumienie dzięki wspaniałej rozmowie. 

„Ożywiliśmy oczekiwania, jakie mieliśmy, co do wspólnego wykonywania programu, a tym samym mogliśmy przekazać ludziom wiadomość o tym, co według nas oznacza jedność w rodzinie … powiedz, że możesz być szczęśliwy pośród okoliczności, pomimo czegokolwiek i zagrożeń które nas otaczają ”- wskazał artysta.

Według NTERTAIN, firmy, która będzie realizować projekt, wyjaśniła, że będzie to dokument „bez scenariusza”, w którym Montanersi będą pokazywać w „głębszy” sposób niż na portalach społecznościowych, jak wygląda ich codzienność.

Seria będzie miała różne ustawienia w różnych częściach świata, ponieważ zespół śledzi codzienne życie rodziny Montaner, która obejmuje pięcioro dzieci piosenkarza.

Najstarszy Alejandro jest piosenkarzem, Héctor jest częścią Sony Music. Ze swojej strony Ricardo i Mauricio tworzą duet piosenkarzy i autorów piosenek Mau y Ricky, a Evaluna jest gwiazdą serialu Nickelodeon Latin America „Club 57”.

Wszystkie pary jego dzieci również odegrają swoją rolę w tym projekcie. Evaluna jest żoną kolumbijskiego artysty Camilo, Mauricio jest żonaty od trzech lat z kolumbijską Sarą Escobar, która będzie dyrektorem kreatywnym serialu, a Ricky jest zaręczony z argentyńską artystką Stefi Roitman.

Chociaż nie ma jeszcze daty premiery, zdjęcia do serialu zaczęły się w tym tygodniu.

Udostępnij
Sprawdź także  Amaia ogłasza datę premiery pierwszego albumu, a Rosalia świętuje

Zostaw odpowiedź