„Quién mató a Sara / Kto zabił Sarę”, sezon 2: teoria fanów, która zaskoczyła wszystkich w sieciach


Seria jest szeroko oglądana na platformie, a teorie na temat tego, co może się zdarzyć, już rozprzestrzeniają się w sieciach społecznościowych. Co się stanie?


Quién mató a Sara / Kto zabił Sarę? to prawdziwy hit na Netflix. Sezon 2 ma mieć premierę 19 maja i teraz są duże oczekiwania co do tego, co może się wydarzyć, ponieważ pierwsza część miała otwarte zakończenie. 

Fani, jak to się dzieje przy każdej serii, zaczynają teoretyzować w różnych sieciach społecznościowych, a jedna z hipotez stała się szczególnie istotna w ostatnich godzinach. A jeśli Sara żyje i gdzieś się ukrywa?

Alex Guzmán znalazł zeszyty swojej siostry Sary pod koniec pierwszego sezonu. To sprawiło, że zmienił perspektywę, ponieważ tak naprawdę w ogóle nie znał swojej siostry. 

Według niektórych fanów Sara może żyć. Podają przykład Riverdale, że koroner kłamał na temat śmierci. Chociaż nie podają wielu szczegółów na ten temat, Sara może żyć i ukrywać się przed rodziną Lazcano. Kilka dni temu aktor, który gra Alexa, Manolo Cardona, wyznał w wywiadzie, że serial będzie miał dwa sezony, ponieważ wszystko jest rozwiązane w części, która będzie miała swoją premierę 19 maja. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *