’¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?’: Netflix ujawnia trailer drugiej części


Seria Netflix zaprezentuje sequel w maju


’¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?’ pojawiło się na Netflix 24 marca bez większej promocji, ale to nie przeszkodziło stać mu się jednym z ulubionych seriali publiczności. Do tego stopnia, że ​​platforma niedawno ogłosiła, że od czasu premiery seria miała 55 milionów wyświetleń, stając się najczęściej oglądanym nieanglojęzycznym serialem Netflix w Stanach Zjednoczonych.

Tuż po premierze dowiedzieliśmy się, że został on odnowiony na drugi sezon, a teraz możemy zapoznać się ze zwiastunem.

Sara to przeszłość

Prawda jest taka, że ​​końcówka pierwszego sezonu '¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?’? pozostawiła o wiele więcej pytań niż odpowiedzi, a ta zapowiedź jasno pokazuje, że nowe odcinki będą badać przeszłość Sary, ponieważ wszystko wskazuje na to, że bardzo różni się od tego, co inni o niej myśleli….

W nowej, drugiej odsłonie do serii dołączyli: Daniel Giménez Cacho, Antonio de la Vega i Matías Novoa, pozostali bohaterowie pozostają, w tym m.in. Manolo Cardona, Carolina Miranda , Ginés García Millán, Claudia Ramírez, Eugenio Siller i Alejandro Nones.Dobra wiadomość dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak wszystko zostanie rozwiązane, jest taka, że ​​premiera drugiego sezonu na Netflix planowana jest na 19 maja.

Udostępnij
Sprawdź także  Filmik z 'La casa de papel', który doskonale podsumowuje rok 2020

Zostaw odpowiedź