Proszą o modlitwę za zdrowie aktorki 'Pasión de Gavilanes / Gorzka zemsta’


Lady Noriega , która zagrała niezapomnianą „Pepitę” Ronderos w przeboju Telemundo, trafia do szpitala w Kolumbii, walcząc o życie


Mario Cimarro (Juan Reyes), Danna García (Norma Elizondo), Paola Rey (Jimena Elizondo), Juan Alfonso Baptista (Óscar Reyes), Natasha Klauss (Sarita Elizondo) i Michel Brown (Franco Reyes) nie byli jedynymi członkami obsady telenoweli Telemundo Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta, którzy zyskali sympatię publiczności dzięki udziałowi w tej udanej historii. W melodramacie pojawiło się wiele postaci drugoplanowych, które choć nie miały tak dużego znaczenia, również pozostawiały niezatarte piętno na widowni.

Tak było w przypadku charyzmatycznej piosenkarki z Baru Alcalá Pepity Ronderos, granej przez kolumbijską aktorkę i piosenkarkę Lady Noriega, która pomimo bycia częścią złej ekipy facetów (przyjaciółką właściciela klubu), zdołała zdobyć sympatię milionów widzów na całym świecie.

Dziś niezapomniana Pepita Ronderos przeżywa ciężki moment po zarażeniu się chorobą zakaźną wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2.„Hej, nie mogę uwierzyć, co się dzieje z moją panią, z moim szefem. Jest bardzo źle, nie mogę w to uwierzyć. To bardzo boli, ponieważ jest dla mnie jak matka ”- powiedział w niektórych opowiadaniach Felipe Bacca, prezenter i osobisty przyjaciel słynnej kobiety.

Według doniesień kilku kolumbijskich mediów w środę 50-letnia artystka została hospitalizowana i walczy z tą złożoną chorobą. Piosenkarka jest podobno hospitalizowana w Medellín, mieście, w którym obecnie mieszka.


„Dziękuję wam wszystkim za wasze modlitwy, wydaje się niesłychane, że ludzie potrafią zrobić taki błąd, aby skrzywdzić innych ludzi. ”- napisała Noriega w tym tygodniu na Instagramie informując o chorobie.

Wielu aktorów, którzy pracowali z nią przy udanej telenoweli Telemundo, zaczęło prosić o modlitwę za artystkę za pośrednictwem sieci społecznościowych, w tym urodzona w Argentynie aktorka Lorena Meritano , która dała życie złej Dínorze Rosales.

Sprawdź także  Paulina Goto w telenoweli na Univision

„Cała moja miłość i modlitwy za Lady Noriegę, właśnie się porozumieliśmy i wkrótce będzie dobrze, jeśli Bóg pozwoli. Uwielbiam cię, królowo” – napisała Meritano ze swojego konta na Twitterze.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź