Pierwsze oficjalne zdjęcie powrotu serii Antena 3 'Los Protegido’


Kręcenie kontynuacji z oryginalnymi bohaterami


Jeden z kultowych tytułów hiszpańskiej serii powraca do telewizji. Los Protegido , serial, który był emitowany na Antena 3 w latach 2010-2012, powraca z nowym sezonem, który obejmie fabułę kilka lat po oryginale. Będzie zatytułowany Los Protegidos: El regreso  i jego emisja odbędzie się na Atresplayer Premium, platformie Atresmedia .

„Minęło dziesięć lat od szczęśliwego zakończenia u rodziny Castillo Rey. Ale życie toczy się dalej, a upływ czasu, przeznaczenie i nieznane wydarzenie, które odkryjemy na tym nowym etapie, rozdzieliły ich. Teraz nadciąga poważne zagrożenie, co stawia ich przed nową misją ”. To będzie punkt wyjścia tej kontynuacji, jak wyjaśnia grupa w komunikacie prasowym.

Kręcenie Los Protegidos: El regreso, które będzie składało się z czterech rozdziałów, już się rozpoczęło i aby pobudzić nasze umysły, widzieliśmy już pierwszy oficjalny obraz z obsadą.

W Los Protegidos: El regreso  pojawią się aktorzy, którzy dali życie kultowym postaciom z oryginalnej serii i rozkochali widzów dzięki ziwnym nadprzyrodzonym mocom. Antonio Garrido (Mario), Ana Fernández (Sandra), Luis Fernández (Culebra), Daniel Avilés (Carlitos) i Mario Marzo (Lucas) ponownie połączą siły. Rodzinę uzupełnia Maggie García w roli Lucía.


Udostępnij
Sprawdź także  Potwierdzony trzeci sezon “El jardín de bronce”

Zostaw odpowiedź