Parientes a la fuerza: poznaj obsadę serialu Telemundo


Komedia Parientes a la Fuerza zawiera obsadę znanych postaci aktorskich i ma mieć swoją premierę w 2021 roku


W obliczu sukcesu La suerte de Loli, z Silvią Navarro i Oswaldo Benavides w rolach głównych, sieć nadal stawia na ten kierunek. 

Niedawno ogłoszono rozpoczęcie zdjęć do Parientes a la Fuerza, nowej komedii z Barbarą De Regil i Guyem Eckerem w rolach głównych. 

Fabuła toczy się wokół George’a Cruz, słynnego 50-letniego scenarzysty, który przeżywa kryzys wieku średniego w cieniu swojego jedynego sukcesu, śmierci matki i zdrady żony Leticii. W środku swojej frustracji i samotności spotyka Carmen Jurado, piękną meksykańską piosenkarkę, która staje się jego muzą.

Jednak smak opowieści nadejdzie, gdy ich rodziny połączą się ponownie, a różnice między nimi zaczną stanowić problem.

Pełna obsada Parientes a la Fuerza z Telemundo

Bárbara de Regil to Carmen Jurado

Po kilku latach nieobecności w telewizji, piękna Meksykanka debiutuje w Telemundo i jako bohaterka. W swoim pierwszym projekcie w sieci będzie odpowiedzialna za rolę Carmen Jurado, niezwykle wesołej, odważnej, pracowitej kobiety, która zawsze mówi, co czuje i uwielbia śpiewać. 

Guy Ecker jako George Cruz 

Aktor wciela się w George’a Cruz’a, słynnego 50-letniego pisarza, którego życie zaczyna się komplikować po śmierci matki i zdradzie partnerki. Mieszkał w Los Angeles, ale w środku swojej frustracji decyduje się na podróż do Meksyku i wtedy poznaje kobietę, która stanie się jego wielką miłością. 

Chantal Andere jako Leticia 

Tutaj Meksykanka gra żonę George’a Cruz’a, wyrafinowaną i ambitną kobietę.

Carmen Aub to Clío Bonet

Piękna Meksykanka odkłada na bok swoją postać Rutili Casillas w „El señor de los cielos”, aby przybrać zupełnie inną postać. 

W serii gra znaną aktorkę, która jest też dość manipulującą postacią. 

„Jest postacią, z którą wielu ludzi może się identyfikować, nawet jeśli nie są pośrodku. Wiele razy zapominamy, kim naprawdę jesteśmy, ponieważ jesteśmy tak uzależnieni od spojrzenia na innych. Na przykład teraz, dzięki sieciom społecznościowym, jak musimy siebie widzieć lub jacy powinniśmy być ”- powiedziała Aub w niedawnym wywiadzie. 

Michel Duval 

Po swoim udziale w Señora Acero w latach 2015-2018, Duval wraca do Telemundo z tą romantyczną komedią. 

Macaria

Znana aktorka również należy do wielkich gwiazd, które kierują obsadą serii.

Mauricio Garza

Młody aktor rozpoczął karierę od krótkich występów w La rosa de Guadalupe. Później udało mu się pojawić w innych telenowelach i serialach, takich jak La patrona, El señor de los cielos 3, Entre correr y vivir, La candidata, El mariachi i Niñas mal. Ostatnio pracował w Betty en NY w Telemundo.

Sofia Garza

Po pracy w Paquita la del barrio, Atrapada i Cita a ciegas Meksykanka przybywa do Telemundo, aby być częścią Parientes a la Fuerza.

Salvador Zerboni 

Jego ostatnie prace w telewizji to Nosotros los guapos, Decisiones: unos ganan, otros pierden i Vecinos.

Lisa Owen 

Po nienagannej pracy jako Doña Alba de Casillas w El señor de los cielos, znana aktorka wraca do Telemundo.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *