Oto romantyczna zapowiedź duetu Davida Bisbala i Danny Paoli: 'Vuelve, Vuelve’


Pierwsza artystów, która ujrzy światło dzienne 16 kwietnia


Pandemia koronawirusa była poważnym ciosem dla wszystkich par, które żyły swoją miłością na odległość. Niemożność podróżowania, spotkania się i chęć bycia razem tak szybko, jak to możliwe, to uczucia, z którymi musieli sobie radzić w tych trudnych miesiącach. Tu na ratunek przychodzi  i  aby złagodzić ból.

Zaledwie kilka dni temu artyści podzielili się wspaniałą wiadomością, że zamierzają wspólnie zaprezentować współpracę , teraz możemy już zobaczyć  Vuelve, Vuelve, pierwszego projektu tej dwójki wokalistów, choć bez wątpienia my mamy nadzieję, że nie będzie ostatni.

Dwa głosy, które płynnie się łączą

Intensywność Davida Bisbala i słodycz Danny Paoli doskonale łączą się w singlu, który mówi o bólu, pożądaniu, ale także nadziei. W teledysku do piosenki widzimy Davida i Dannę krążących po pokoju, każdy na innym końcu planety, patrząc na swoje telefony komórkowe, aby dowiedzieć się, kiedy mogą złapać samolot i spotkać się ponownie.
Oto romantyczna „Vuelve, vuelve”, współpracy Davida Bisbala i Danny Paoli (należy otworzyć w youtube bo zablokowali umieszczanie na stronie niestety)

Zapowiedź trwająca zaledwie 40 sekund, która pozostawiła nam ogromną chęć odkrycia wszystkiego, co przygotowała ta dwójka artystów. Jak słychać między wersetami piosenki, oboje mają się spotkać ponownie pomimo niepewności i trudności związanych z sytuacją.

Musimy jeszcze poczekać do piątku 16 kwietnia,  aby móc zobaczyć pełną współpracę, ale bez wątpienia jest to projekt dość obiecujący i ciekawy

Udostępnij

Zostaw odpowiedź