Oto bohaterki wszystkich wersji 'Café con Aroma de Mujer’!


Café con aroma de mujer, było bardzo popularną telenowelą wyprodukowaną przez RCN Televisión, która była emitowana w latach 1994-1995


Oryginalna wersja została stworzona przez Fernando Gaitána i wyreżyserowana przez Pepe Sáncheza dla nieistniejącego już Canal A.

Ta pełna pasji historia, z udziałem Margarity Rosa de Francisco i Guya Eckera, która stała się jedną z ulubionych i miała rzesze fanów / widzów.

Później została emitowana w kilku krajach, zdobywając kolejnych fanów do tego stopnia, że ​​w 1995 roku została nagrodzona nagrodą TVyNovelas dla najlepszej telenoweli.

I to dlatego, że historia Teresy Suárez, lepiej znanej jako Gaviota, uwiodła wszystkich, ponieważ ta słodka i niewinna pasjonatka kawy nigdy nie przypuszczała, że ​​spotka prawdziwą miłość w Sebastiánie, członku jednej z najpotężniejszych rodzin związku kawowego.

Oboje stanęli w obliczu ciężkich prób bycia razem, co sprawiło, że fani byli zaintrygowani a pod koniec każdego rozdziału chcieli dowiedzieć się więcej następnego dnia.

Ale ponieważ jedna wersja historii nie wystarczyła, 27 lat później rodzi się nowa historia, aby kontynuować namiętny romans między Sebastiánem Vallejo i Gaviotą.

Poznaj bohaterów różnych wersji 'Café con Aroma de Mujer’?

Margarita Rosa de Francisco

Kolumbijska aktorka, piosenkarka, pisarka i prezenterka Margarita Rosa de Francisco została pierwszą Teresą Suárez „Gaviota”, która podbiła serca widzów na całym świecie.

W 135 odcinkach oryginalnej wersji Café con aroma de mujer Margarita pokazała cały swój talent, piękno i zamiłowanie do aktorstwa.Jest tak ukochana i sławna, że ​​27 lat po jej wspaniałym występie nadal jest królową i pamiętaną zwyciężczynią tytułu najlepszej aktorki pierwszoplanowej w telenoweli za Café con aroma de mujer na gali India Catalina Awards w 1995 roku.

W tym samym roku otrzymała także nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na TVyNovelas Awards oraz nagrodę dla najlepszej aktorki podczas rozdania Simón Bolívar Awards w 1994 roku.

Sprawdź także  'Imperio de mentiras' z Angelique Boyer wznawia nagrania po pandemii

Silvia Navarro

Wielka aktorka Silvia Navarro weszła w skórę Teresy Suárez „Paloma” w pierwszej adaptacji tej ekscytującej historii wyprodukowanej przez Rafaela Gutiérreza i wyemitowanej przez TV Azteca w 2001 roku zatytułowanej „Cuando seas Mía”.Telenowela odniosła sukces, ponieważ w 238 odcinkach zawsze zwracała uwagę publiczności od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Wraz z Silvią zagrał Sergio Basáñez w roli Diego Sáncheza Serrano, wnuka patriarchy plantacji kawy na farmie „Casa Blanca” w Veracruz.

Angelica Rivera

Gdyby fani chcieli więcej, 13 lat po oryginalnej wersji i 6 lat po „Cuando seas mía””, Televisa, zdecydowała się na remake Café con Aroma de Mujer.

„ Destilando Amor / Miłość jak tequila ” przedstawił historię Teresy Hernández García „Gavioty”, pięknej i skromnej robotnicy, która po szalonym zakochaniu się w Rodrigo Montalvo Santosie, potężnym producencie tequili ze stanu Jalisco, będzie musiała przejść wiele testów, aby w końcu być szczęśliwą.

Melodramat wyemitowany w czasie największej oglądalności na kanale El Canal de las Estrellas z udziałem Angélici Rivera i Eduardo Yáñeza, którzy w 170 ,40-minutowych odcinkach trzymali widzów przyklejonych do telewizora od poniedziałku do piątku.

Laura Londoño

Zgodnie z życzeniem fanów, 27 lat po premierze oryginalnej wersji, Café con aroma de mujer jest przygotowywana z nowym smakiem dzięki Telemundo i RCN z kolumbijską aktorką Laurą Londoño jako Teresą „Gaviota” Suárez i Williamem Levy jako Sebastián Vallejo .Ta nowa wersja zaczęła być nagrywana w ostatnim kwartale 2020 roku w Kolumbii, a jej premiera spodziewana jest w kolejnych miesiącach 2021 roku.

Sprawdź także  Kto był latynoskim zwycięzcą Złotych Globów w ostatniej dekadzie?

Niewątpliwie cztery piękne i utalentowane kobiety rozkochały widzów śledzących ich losy przed ekranami.

Powstaje jednak bardzo ważne pytanie, która z nich jest ulubieńcem opinii publicznej?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź