Oczekiwane premiery Telemundo 2021


Telemundo planuje premierę kilku telenowel i seriali w nadchodzących miesiącach, które obiecują urzekać publiczność w każdym odcinku


Bez wątpienia w tej sieci odbywają się największe i odnoszące największe sukcesy produkcje w latynoskiej telewizji. 

Romans, zdrada, zemsta i akcja to tylko niektóre elementy, które zostały przedstawione w telenowelach i serialach takich jak Sin senos sí hay paraíso, El señor de los cielos, La reina del sur / Królowa południa, Silvana sin lana, Santa diabla, Dueños del paraíso, La patrona, Señora acero czy Pasión prohibida

Obecnie Telemundo promuje premierę czterech produkcji, w których składach jest gwiazdorska obsada.


Café con aroma de mujer

Pierwszą telenowelą, która pozycjonuje się jako najbardziej oczekiwana, jest nowa wersja Café con aroma de mujer.

W rolach głównych Laura Londoño i William Levy, opowieść kręci się wokół Gavioty, ładnej zbieraczki kawy, która co roku odwiedza farmę Casablanki z matką, aby zbierać plony. Śmierć właściciela tych urodzajnych ziem prowadzi ją do spotkania z jego synem, Sebastiánem.

W obsadzie znaleźli się także Carmen Villalobos, Mabel Moreno, Lincoln Palomeque, Andrés Toro, María Teresa Barreto i Luces Velásquez.

Data premiery: 25 maja 2021 r

Malverde: El santo patrón

Po drugie, najbardziej oczekiwanym serialem jest Malverde: El santo patrón, serial z Pedro Fernándezem. 

W poprzednich tygodniach aktor uznał, że ten projekt jest jednym z najważniejszych dla sieci, biorąc pod uwagę wyzwania związane z nagraniem historii opartej na XIX wieku. 

Pierwsza seria z tego okresu opowie historię Jesúsa Malverde’a, chłopca urodzonego w 1870 roku, który stał się postacią legendarną i niemal religijną. Legenda głosi, że udał się do dżungli, aby atakować właścicieli ziemskich i najbogatsze rodziny, a wspomóc najbardziej bezbronnym. 

Data wydania: brak

Parientes a la fuerza

Następnie publiczność czeka na premierę komedii romantycznej Parientes a la fuerza. 

Bohaterami tej historii są Bárbara de Regil i Guy Ecker, którym towarzyszą znane twarze, takie jak: Carmen Aub, Chantal Andere i Michel Duval. 

Sprawdź także  Tajemnica w „Paraiso ”: premiera serialu Movistar przypominającego „Stranger Things”

Data wydania: brak

Kolejnym z najbardziej oczekiwanych wydawnictw jest Hercai, amor y venganza, nowy turecki serial, który będzie emitowany przez Telemundo. 

Po sukcesie odniesionym z Cennet i Todo por mi hija, sieć nadal stawia na te historie. W nowej telenoweli występują Ebru Şahin i Akın Akınözü.

Data wydania: oczekuje


Dodatkowo Telemundo planuje emisję Hercai, amor y venganza – tureckiego serialu (Hercai).

Udostępnij

Zostaw odpowiedź