Na ekrany wraca „Papá Soltero”, słynny serial komediowy lat 80-tych


Powrót „Papá Soltero”, najsłynniejszego serialu komediowego lat 80., został potwierdzony po 34 latach od premiery


 „Papá Soltero” był serialem komediowym wyprodukowanym przez Luisa de Llano Macero w 1987 roku. Udana produkcja była emitowana na ekranach Canal de las Estrellas w regularnych odstępach czasu, w środy o 20:00.

Serial prowadzili wielcy aktorzy, tacy jak César Costa, Luis Mario Quiroz, Edith Márquez, Gerardo Quiroz, José Luis Cordero, Aurora Alonso i Octavio Galindo.Aktor Gerardo Quiroz, który należał do obsady w latach 80., potwierdził powrót przebojowego serialu „Papá Soltero”. Chociaż nie podał wielu szczegółów, fani serialu świętowali wielką wiadomość.

Najwyraźniej nadszedł czas, aby ożywić serię lat 80-tych, są już dwie osoby, które dołączyły do ​​remake’u w 2021 roku.  Gerardo Quiroz zapewnił, że już planują wszystkie szczegóły dotyczące powrotu serialu komediowego. Skomentował też, że będzie bardzo miło wrócić z tym projektem.

O czym był serial „Papá Soltero”?

Aktor César Costa gra postać o tym samym imieniu. Mężczyzna jest samotnym ojcem, który znajduje się w trudnym procesie dobrego wychowania trójki swoich dzieci: Miguela (Gerardo Quiroz), najstarszego syna, córki Alejandry (Edith Márquez) i Cesarína ( Luis Mario Quiroz), najmłodszego syna. Akcja serialu rozgrywa się w Mexico City na przełomie lat 80. i 90. XX wieku, w budynku znajdującym się w Colonia del Valle, dzielnicy zamieszkanej przez ludzi wysokiej klasy społecznej.

W tym samym budynku, w którym mieszka Don César ze swoimi dziećmi, mieszka również „Pocholo” (José Luis Cordero), który pracuje jako woźny oraz Juan (Juan Peláez / Octavio Galindo), sąsiadem o reputacji Don Juana, który zawsze wpada w kłopoty. Ponadto mają dość bliskie relacje z Gumarą (Aurora Alonso), gospodynią domową.

Oto postacie, które zafascynowały publiczność swoim fantastycznym występem:

Don César Costa  – (César Costa)

Don César to pożądany kawaler, miłośnik rock and rolla i były wokalista meksykańskiego zespołu z lat 60-tych, obecnie zajmujący się produkcją telewizyjną. Kiedy zmarła jego była żona, trójka jego dzieci mieszkała przez jakiś czas z dziadkami, ale później zamieszkała z nim, co całkowicie zmieniło jego życie. Cesar musi porzucić swoje samotne życie i prowadzić bardziej wzorowy styl życia dla swoich dzieci.

Miguel Costa  – (Gerardo Quiroz)

Miguel jest najstarszym synem Don Césara, odpowiedzialny młody człowiek kochający sport i najbardziej w życiu pragnie, aby jego ojciec był z niego dumny. Związek z Cesarínem i Alejandrą jest typowy dla rodzeństwa, ale z Alejandrą walczy on nieustannie. Jednak zawsze są po to, aby się nawzajem wspierać.   

Alejandra Costa  – (Edith Márquez)

Alejandra jest jedyną córką Don Césara i środkowym dzieckie. Choć jest odpowiedzialną dziewczyną, potrafi też być bardzo próżna i przede wszystkim zazdrosna, w tym o kobiety wokół ojca. Kocha swoich braci, ale nieuniknione jest, aby z nimi nie walczyć.

Cesarín / César Costa Jr.  – (Luis Mario Quiroz)

Cesarín to najmłodszy syn Don Césara, wrażliwy chłopiec z dobrymi uczuciami. Z biegiem lat staje się fanem deskorolek. Jego bunt osiąga dość niepokojący poziom na poziomie kradzieży egzaminów, wydawania wszystkich pieniędzy na plaży, aby dobrze wyglądać przed dziewczynami, a także ogląda telewizję w lustrze, gdy zostaje ukarany.

Dzięki informacjom uzyskanym od El Heraldo

Udostępnij
Sprawdź także  Danna Paola, Lali, Christian Chavez i inni aktorzy zmieniający się w muzyczne gwiazdy

Zostaw odpowiedź