Manuel Turizo: premiera nowego albumu „Dopamina”


Materiał składa się z 13 piosenek, od romansów z motywami „Quiéreme mientras se pueda” po hymny klubowe, takie jak „Cosas malas”


Jednym z największych propagatorów gatunku miejskiego jest Manuel Turizo, który w ostatnich latach zdobył wielką więź z latynoską publicznością. Pod szyldem wytwórni La Industria INC młody muzyk świętuje rozpoczęcie drugiej produkcji płytowej w swojej karierze artystycznej „Dopamina”, która debiutuje ze złotym certyfikatem w Stanach Zjednoczonych.

„To nie jest , w którym można cieszyć się jednym lub dwoma utworami, poświęcamy czas na pracę z detalami i pasją nad każdym utworem, aby nie tworzyć piosenek tylko wypełniających. 'Dopamina' to słuchanie od początku do końca”, mówi .

Oświadczenie Sony Music mówi, że poprzez swój nowy demonstruje on wyraźną artystyczną dojrzałość i muzyczną ewolucję. Podczas gdy „DNA” posłużyło jako wprowadzenie do przemysłu muzycznego, „Dopamina” zademonstruje swoją wszechstronność w stosunku do rytmów takich jak reggae, ballady i oczywiście z gatunku urban.

Turizo, wraz ze swoim bratem Juliánem Turizo, brał bezpośredni udział w komponowaniu i produkcji zdecydowanej większości piosenek na albumie. „Dopamina” składa się z 13 piosenek, od romansów z motywami „Quiéreme mientras se pueda”, po hymny klubów nocnych, takie jak „Cosas malas”.

W ciągu czterech lat muzycznej kariery zdołał podbić serca milionów fanów od rodzinnej Kolumbii po Amerykę Łacińską i Stany Zjednoczone. Współpracował z najbardziej „przebojowymi” artystami łacińskiego przemysłu, a jego album Dopamina nie mógł pozostać w tyle. W tym projekcie współpracuje z Wisin y Yandel, Farruko, Rauw Alejandro, Myke Towers, J Quiles, Dalex, El Alfa, Will I AM i Maluma, z którym przedstawił „Amor en coma”.

dzieli się ze swoimi fanami ekscytacją związaną z nową trasą koncertową. Z tej okazji pojawi się m. in. w Stanach Zjednoczonych z ponad 20 potwierdzonymi datami i obejmie między innymi takie miasta jak Chicago, El Paso, Atlanta, Orlando, Tampa. Rozpocznie się ona 2 kwietnia i zakończy 20 listopada w Houston.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź