’Los Hombres de Paco’ przedstawia plakat powrotu w 2021r


Odliczanie zaczyna budzić nostalgię


Są serie, które nieuchronnie wydobywają naszą nostalgiczną stronę, a jednym z nich jest Los Hombres de Paco / Paco i jego ludzie. Przypominają nam czasy telewizji, w których konkurencja była mniejsza, a debata ze znajomymi, aby skomentować odcinek dzień później, była dla wielu rutyną.

Teraz jesteśmy w czasach powrotu do zdrowia i jeśli Física o Química mogli powrócić, dlaczego nie Los Hombres de PacoCykl policyjny wkrótce rozpocznie nowy etap i na razie znamy już plakat przedstawiający powrót do Antena 3.

Zmieniła się scena telewizyjna i bohaterowie tego ukochanego komisariatu. Teraz widzimy ich umundurowanych w szarych garniturach i krawatach oraz czarnych okularach i z powagą, która kontrastuje z poczuciem humoru pełnym chaosu tej serii.

Bardzo popularny posterunek policji

Paco TousPepón NietoCarlos SantosNeus SanzAmparo LarrañagaAmaia Sagasti i Juan Grandinetti prowadzą obsadę tego powrotu, w którym wystąpią także Adriana OzoresHugo SilvaMichelle JennerJuan DiegoMario Casas i Fede Celada.

Minęła dekada i wiele się zmieniło, chociaż jasne jest, że esencja nigdy nie została utracona i możemy to zobaczyć, gdy tylko zobaczymy pierwszy odcinek tego nowego sezonu, który generuje tyle szumu.

Jak wyjaśnił producent, „Paco jest starszy, mądrzejszy i jeszcze bardziej uparty w nowym sezonie serialu. Dorósł jako osoba i wokół niego wszystko się zmienia. Ale jeśli Paco ma coś, to to, że jest urodzonym ocalałym i zawsze będzie wiedział, jak dostosować się do każdego wyzwania”.

Udostępnij
Sprawdź także  Seria biograficzna Vicente Fernández: tak opracowano casting i inne dane

Zostaw odpowiedź