“Los enviados”: nowy serial z udziałem Luisa Gerardo Méndeza


Paramount + będzie platformą odpowiedzialną za premierę nowego serialu „Los Enviados” w reżyserii Juana José Campanelli.


„Los Enviados” to ekskluzywny serial Paramount + w reżyserii Juana José Campanelli, argentyńskiego reżysera, zdobywcy Oscara za film „El Secreto de sus ojos / Sekret jej oczu”. ViacomCBS International Studios (VIS) ogłosiło, że zdjęcia do filmu rozpoczęły się już w Meksyku.

Kim są bohaterowie „Los Enviados”?

W serialu wystąpi Luis Gerardo Méndez, znany ze swoich postaci z serialu „Club de los Cuervos” i filmu „Aniołki Charliego”. Meksykański aktor ma za sobą długą karierę filmową i telewizyjną. Początkowo zasłynął z udziału w meksykańskich telenowelach, ale kiedy zapuścił się w film, sława aktora wzrosła na całym świecie.   Z drugiej strony jest Miguel Ángel Silvestre, który również poprowadzi tę obsadę. Hiszpański aktor jest doceniany za udział w serialach „Sin senos no hay paraíso”, „Sense 8” czy najnowszy „Sky Rojo”.Historia „Los Enviados” obraca się wokół dwóch księży

Według reżysera serial jest thrillerem akcji o dwóch mężczyznach poszukujących swojej duszy. „Los Enviados” opowiada historię dwóch księży z Watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary. Obaj są wysyłani z Watykanu do Meksyku, aby zweryfikować cudowne uzdrowienie innego księdza, który również zaginął. Po przyjeździe odkrywają społeczność psychiatryczną kilka minut od miasta, która ukrywa różne rzeczy dotyczące cudów i miejsca pobytu księdza. W tej sytuacji życie i wiara dwójki bohaterów zostanie wystawiona na próbę.

Juan José Campanella użyje różnych gatunków jako źródła narracji, tak jak zrobił to w kilku swoich produkcjach. „Mamy tu suspens i inne gatunki, w tym thriller, kryminał i komedia. Ludzkie historie i dylematy, jakie kapłani napotykają w odniesieniu do siebie, społeczeństwa i wiary ”- skomentował reżyser.

Sprawdź także  La Casa de Papel: 5 rzeczy, których możesz nie wiedzieć o inspektor Raquel Murillo


Dodał też, że jednym z pomysłów jest zrobienie serii franczyzowej. Tak więc w każdym sezonie Los Enviados mogłoby udać się do innego kraju i tym samym podkreślić cechy swojego środowiska: „Emocje i relacje międzyludzkie są uniwersalne, są takie same. Różnica polega na lokalnym kolorze. Pięknie jest połączyć lokalny koloryt, wygląd miasta, to, co jedzą, z uniwersalną emocją ”.

Znaczenie współpracy z ViacomCBS International Studios

Dzięki umowom na pierwszy rzut oka z dużymi firmami zajmującymi się produkcją i dystrybucją, takimi jak VIS, możliwe jest prowadzenie tytułów na dobrym poziomie i projekcja wielkich talentów poprzez osiągnięcie potężnej dystrybucji.  

„W moim przypadku znalazłem bratnią duszę w JC Acosta (dyrektor VIS i ViacomCBS America). Mamy te same ambicje, jeśli chodzi o jakość, jaką oczekujemy w projektach ”, powiedział Juan José Campanella.

Chociaż produkcje latynoamerykańskie zazwyczaj nie mają budżetu zgodnego z wymaganiami, „Los Enviados” będzie miał dobry budżet na rozwój serialu, o czym poinformował reżyser.

Seria będzie dostępny w 2021 roku na platformie streamingowej Paramount +.

Dzięki informacjom z Geek Culture

Udostępnij

Zostaw odpowiedź