Latin American Music Awards 2021 – występy: Maluma, Ricky Martin i inni


Otwarcie

 i  zrekrutowana brazylijską gwiazdę muzyki pop Anittę i kolumbijczyka Malumę aby otworzyć 2021 w czwartkową noc (15 kwietnia). Gwiazdy wykonały remiks „Mi Niña”.

Camilo i Los Dos Carnales wykonują „Tuyo Y Mío”

Po raz pierwszy duet i kolumbijska gwiazda wykonali utwór norteña, napędzany przez bajo quinto i akordeon, z najnowszego albumu Camilo, Mis Manos. Na żywo z planu przypominającego pustynię, Los Dos Carnales dołączył do Camilo w intymnym wykonaniu „Tuyo Y Mío”.

David Bisbal i Carrie Underwood wykonują „Tears of Gold”

Po raz pierwszy w telewizji David Bisbal i Carrie Underwood wykonali swoją dwujęzyczną współpracę „Tears of Gold” na 2021  15 kwietnia.

Carlos Vives i debiutują z 'Cancion Bonita'

Carlos Vives i  dali uroczyste wykonanie „Cancion Bonita” na . Przez cały występ duet składał hołd ojczyźnie Martina, Puerto Rico.

Vives i Martin poznali się po raz pierwszy ponad 25 lat temu, kiedy Martin właśnie rozpoczynał karierę solową, a Vives był popularnym aktorem i piosenkarzem, który przybył do Puerto Rico, aby nakręcić telenowelę. Chociaż obaj stali się dobrymi przyjaciółmi, wspólne nagrywanie zajęło im prawie trzy dekady.

& Juhn ponownie tworzą okładkę spektaklu „Bandido”

Siedząc na szczycie wielkich drukowanych liter, Myke Towers i Juhn zaszczycili nas występem „Bandido” na sali koncertowej. Scenografia była ukłonem w stronę okładki optymistycznego singla.

Juanes wykonuje „El Amor Después Del Amor”

Kolumbijska gwiazda Juanes wykonał na nowo wyimaginowaną wersję „El Amor Después Del Amor”. Podnosząc wszystkich na nogi i klaszcząc do rytmu utworu, wykonanie Juanesa przeniosło fanów w późne lata 70. dzięki świetnemu setowi przypominającemu epokę dzwonów.

José Luis Rodríguez „El Puma” uhonorowany nagrodą Legend Award

Wenezuelska gwiazda rozpoczęła swój występ śpiewem „Dueño de Nada” z małą orkiestrą na planie. Potem dołączył do niego Carlos Rivera, zanim nadeszła kolej Davida Bisbala, by zaśpiewać razem z legendą „Voy a Perder La Cabeza Por Tu Amor”. Na wielki finał Sofia Reyes i Carlos Vives dołączyli do nich na scenie, aby wykonać szybszą wersję „Agárrense de Las Manos”.

i Mariah Angeliq wprowadzają Girl-Power Vibes na latynoskie AMAs z „El Makinon”

Wszystkie oczy skierowane były na kolumbijską gwiazdę , z którą wyszła na scenę Mariah Angeliq, by wykonać „El Makinon”.

Zaczęły występ na przeciwnych końcach sceny, ale stopniowo zbliżały się, by zaśpiewać zaraźliwy, odbijający głową reggaeton bop. Pod koniec spektaklu grupa tancerzy w maskach na twarzy dołączyła do nich na scenie, by uzyskać niesamowity dziewczęcy występ.

Alejandro Fernández przyjmuje nagrodę Icon Award Latin AMAs za pośrednictwem wideo po diagnozie COVID

Alejandro Fernández został uhonorowany Icon Award podczas szóstej edycji Latin American Music Award. Chociaż Fernándeza nie było fizycznie, aby odebrać nagrodę specjalną, ponieważ uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, wysłał swoim fanom wiadomość z wdzięcznością.

„Naprawdę chciałem tam być, ale jak się nauczyliśmy w tej chwili, czasami nasze marzenia się nie spełniają” – powiedział Fernández.

„Mam COVID-19 i czuję się bezobjawowo. Nie ma mnie tam dla bezpieczeństwa wszystkich. Chcę poświęcić ten czas, aby podziękować mojej rodzinie, zespołowi, wytwórni i wszystkim moim fanom. Dedykuję tę nagrodę migrantom, którzy zostali rozdzieleni na granicy. Wszystkie rodziny zasługują na to, by być razem – podsumował.

Joss Favela i Ana Barbara honorują Joan Sebastiana

Maribel Guardia, była żona zmarłego piosenkarza i matka jego syna Juliána Figueroa, przedstawiła emocjonalny hołd z serdecznym przesłaniem: „Jestem tutaj, aby uczcić el poeta del pueblo (poetę pueblo)” – powiedziała. „Robiliśmy razem telenowele, śpiewaliśmy razem i byliśmy przyjaciółmi. Z nim mam syna, który jest bardzo podobny do niego”.

Następnie Favela wyszedł na scenę, by zaśpiewać niektóre klasyki Sebastiana, takie jak „Eso Y Más” i „Me Gustas”. Bárbara zakończyła hołd namiętnym wykonaniem „Secreto de Amor”.

uhonorowany Extraordinary Evolution Award

Ubrany w niebieski kombinezon i 1000-watowy uśmiech, laureat wykonał całą gamę swoich przebojów – starych i nowych – w tym „Se preparo”, „Una Vaina Loca” i „Dile Que Tu Me Quieres”. W chwili czułej niespodzianki odebrała nagrodę od swojej babci. Oboje pozostali w łzawym uścisku, gdy piosenkarz wygłosił przemówienie z akceptacją, przede wszystkim dziękując swojej babci, którą nazywał swoją „matką” i „wszystkim”.

podpala scenę podczas występu „Tonika”

i zamykają Latin AMAs 2021 z „Más de la Una”

Barwne przedstawienie „Más de la Una” z zamaskowanymi tancerzami, pomarańczową mgłą i odbijającymi się reflektorami było akcentem na zakończenie wieczoru.

Wiadomość Christiana Chaveza do fanów RBD za nagrodę

Udostępnij

Zostaw odpowiedź