Latin Alternative Music Conference ogłasza panelistów i wykonawców na wirtualne wydarzenie 2021


Konferencja Latin Alternative Music Conference ogłosiła panelistów i wykonawców na wirtualne wydarzenie w 2021 roku, które odbędzie się w dniach 4-7 maja


W drugiej edycji „Wonder Women of Latin Music” tegorocznymi honoristami i panelistami są: Maria Fernández z Sony Music, Gabriela González z ASCAP, Alicia Arauzo z Universal Music Spain, Sandra Jimenez z YouTube, Gabriela Martinez z Warner Music Latin i Laura Tesoriero z The Orchard – mieszanka zeszłorocznych i tegorocznych wyróżnień, które zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.

Inne panele to „Proces twórczy w czasach pandemii” z udziałem artystów Carla Morrison, Guaynaa, Eduardo Cabra, Alizzz, Aureo Baqueiro i Aldo González z Universal Music Latin. Projekt „Afro-Latynos!” Panel składa się z producenta Sergio George’a oraz artystów Mabilanda, Fidela Nadala, Carlosa Alomara, La Dame Blanche i Akapellah.

Panel objazdowy skupi się na temacie „Post Pandemic Touring” z udziałem Henry Cardenas z CMN, Andrés Sánchez z OCESA, Richard Lom z WME, Javier Montemayor z Seitrack, Diego Sáenz z PopArt Music i Austin Barmak z Electric Feel Entertainment. Inne panele, które mają się odbyć, to „Publikacje i możliwości”, „Rompan Todo Y Ahora Qué?”, „Strategie transmisji strumieniowej”, „Marketing cyfrowy i promocje” oraz „Odkrywanie alternatywnych źródeł przychodów”.

Tegoroczni wykonawcy to między innymi Vanessa Zamora, Silvana Estrada, Los Master Plus, KHEA, YENDRY, Niña Dioz.

Podobnie jak w zeszłym roku, 22. coroczne LAMC będzie oferować bezpłatną rejestrację na panele, warsztaty i prezentacje. Aby uzyskać najnowsze informacje o harmonogramie LAMC i zarejestrować się, kliknij tutaj.

Udostępnij
Sprawdź także  Rosalia: pięć piosenek najczęściej słuchanych na YouTube

Zostaw odpowiedź