Lala’s Spa: obsada i postacie z komedii RCN


Atrakcyjna i wyjątkowa fryzjerka ze szczególnym talentem do znajdowania piękna w każdym człowieku


Wyreżyserowana przez Germána Porrasa i Olgę Lucíę Rodríguez w produkcji Andrésa Santamaríi dla RCN Televisión, Lala’s Spa opowie historię Lalo, który podczas pobytu w Paryżu zmienił się w Lalę.

Ale prawdziwa przygoda zacznie się, gdy będzie musiał wrócić do Kolumbii, aby pomóc swojej matce spłacić długi, które zaciągnęła, zamieniając swój zakład fryzjerski w spa.Spotka Francisco, przystojnego maklera giełdowego, który odważy się jej bronić, nie znając prawdziwej Lali. Budzi w nim głębokie uczucia, a on, przyzwyczajony do posiadania wszystkich kobiet, których pragnie, będzie teraz musiał pozwolić sobie na kochanie kobiety innej niż wszystkie.

Poznaj obsadę i postacie Lala’s Spa, sitcomu RCN, o którym wszyscy mówią

Isabella Santiago to Lala

Najlepsza fryzjerka w jej kolorowej i zaludnionej okolicy. Ludzie ją kochają, ponieważ ma szczególne oko, aby znaleźć piękno w każdym człowieku i magię w swoich rękach. Każdy, kto siedzi na jej krześle, w końcu czuje, że ktoś wydobył z niego to, co najlepsze, najpiękniejsze.

Lala ma białą duszę, jest przejrzysta i co najważniejsze kocha otaczających ją ludzi i kocha to, co robi, do tego jest dobrą osobą i nazywała się wcześniej Lalo.

Ricardo Mejía to Francisco

Serce tej historii. Bardzo przystojny mężczyzna w ekskluzywnych garniturach, wygląda prawie jak z filmu z Wall Street.

To odnoszący największe sukcesy „makler giełdowy”, rodzaj współczesnego króla Midasa, wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto, odważnie i z instynktem wyczuwa pieniądze, odkrywa je tam, gdzie nikt ich nie widzi.

Luly Bossa to Nelsy

Bardzo emocjonalna i kochająca karaibska kobieta Nelcy jest piękną, uśmiechniętą kobietą, która zawsze dbała o siebie i lubi mówić, że wielu uważa, że ​​wygląda jak siostra swojej córki Lali.

Samotna matka, towarzyszyła córce Lali w jej złożonej wędrówce przez życie. Nelcy nigdy nie miała partnera, tylko sporadycznych chłopaków, ale w głębi duszy chciałaby znaleźć mężczyznę, który ją pokocha, zaakceptuje ją z córką i ochroni.

Zulma Rey to Ingrid w Lala’s Spa

Idealna kuzynka Lali, która dorastała ucząc się w szkole publicznej i wygrała na loterii, gdy 48-letni Nelson Villegas, El Zar del Lulo, właściciel magazynu w Abastos, zauważył ją i praktycznie kupił ją, zabierając ją do mieszkania w swoim domu i uczynienia jej swoją żoną.

Jest karierowiczką, gra głupią, ale taką nie jest. Dla niej Villegas daje jej wszystko, a to nic innego jak uczciwa wymiana.

Mauricio Vélez to Nelson Villegas, „El Zar del Lulo”

Przystojniak z sąsiedztwa, maluje siwe włosy, ubiera w jasne tropikalne kolory, które pokazują jego pochodzenie z gorącej, wiejskiej krainy.

Jest zatwardziałym pracownikiem, popularnym, uczciwym człowiekiem, który dorobił się, jest bardzo miłym facetem, który nie znosi zdrady ani oszustwa.

Ernesto Ballén jako Kevin Pinto

Tatuś z sąsiedztwa i przyjaciel, prawie brat Lali. Kevin jest gadatliwy, pretensjonalny, ale jest dobrym człowiekiem.

Kevin i Lala znali się od liceum, zaprzyjaźnili się, Kevin rozumiał dramat swojego przyjaciela, wspierał go i bronił.

Diana Belmonte to Mayoli Escorcia Mayo

Dla tych z sąsiedztwa Mayo jest najpiękniejsza na osiedlu i okolicy, mądrość i wytrwałość nigdy nie były jej mocną stroną, co ledwo pozwoliło jej skończyć liceum z trudnościami.

Od jakiegoś czasu jest manikiurzystką w salonie piękności, gdzie mało zarabia i liczy na lepszego chłopaka niż Kevin, który wyciągnie ją z biedy i poprowadzi do dalekiego życia.

Michelle Roullard jako Carla Mendoza

Carla

Mądra i piękna prawnik. Pracuje w zewnętrznym zespole prawnym La Financiera, gdzie poznała i zakochała się w inteligentnym, pięknym i dżentelmeńskim Francisco.

Carla, mimo że jest prawniczką, jest dobrą kobietą, przejawiającą swoje uczucia, która na pierwszym miejscu stawia swoje serce.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *