Lala’s Spa: obsada i postacie z komedii RCN


Atrakcyjna i wyjątkowa fryzjerka ze szczególnym talentem do znajdowania piękna w każdym człowieku


Wyreżyserowana przez Germána Porrasa i Olgę Lucíę Rodríguez w produkcji Andrésa Santamaríi dla Televisión, Lala's Spa opowie historię Lalo, który podczas pobytu w Paryżu zmienił się w Lalę.

Ale prawdziwa przygoda zacznie się, gdy będzie musiał wrócić do Kolumbii, aby pomóc swojej matce spłacić długi, które zaciągnęła, zamieniając swój zakład fryzjerski w spa.Spotka Francisco, przystojnego maklera giełdowego, który odważy się jej bronić, nie znając prawdziwej Lali. Budzi w nim głębokie uczucia, a on, przyzwyczajony do posiadania wszystkich kobiet, których pragnie, będzie teraz musiał pozwolić sobie na kochanie kobiety innej niż wszystkie.

Poznaj obsadę i postacie Lala's Spa, sitcomu , o którym wszyscy mówią

Isabella Santiago to Lala

Najlepsza fryzjerka w jej kolorowej i zaludnionej okolicy. Ludzie ją kochają, ponieważ ma szczególne oko, aby znaleźć piękno w każdym człowieku i magię w swoich rękach. Każdy, kto siedzi na jej krześle, w końcu czuje, że ktoś wydobył z niego to, co najlepsze, najpiękniejsze.

Lala ma białą duszę, jest przejrzysta i co najważniejsze kocha otaczających ją ludzi i kocha to, co robi, do tego jest dobrą osobą i nazywała się wcześniej Lalo.

Ricardo Mejía to Francisco

Serce tej historii. Bardzo przystojny mężczyzna w ekskluzywnych garniturach, wygląda prawie jak z filmu z Wall Street.

To odnoszący największe sukcesy „makler giełdowy”, rodzaj współczesnego króla Midasa, wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto, odważnie i z instynktem wyczuwa pieniądze, odkrywa je tam, gdzie nikt ich nie widzi.

Luly Bossa to Nelsy

Bardzo emocjonalna i kochająca karaibska kobieta Nelcy jest piękną, uśmiechniętą kobietą, która zawsze dbała o siebie i lubi mówić, że wielu uważa, że ​​wygląda jak siostra swojej córki Lali.

Samotna matka, towarzyszyła córce Lali w jej złożonej wędrówce przez życie. Nelcy nigdy nie miała partnera, tylko sporadycznych chłopaków, ale w głębi duszy chciałaby znaleźć mężczyznę, który ją pokocha, zaakceptuje ją z córką i ochroni.

Zulma Rey to Ingrid w Lala's Spa

Idealna kuzynka Lali, która dorastała ucząc się w szkole publicznej i wygrała na loterii, gdy 48-letni Nelson Villegas, El Zar del Lulo, właściciel magazynu w Abastos, zauważył ją i praktycznie kupił ją, zabierając ją do mieszkania w swoim domu i uczynienia jej swoją żoną.

Jest karierowiczką, gra głupią, ale taką nie jest. Dla niej Villegas daje jej wszystko, a to nic innego jak uczciwa wymiana.

Mauricio Vélez to Nelson Villegas, „El Zar del Lulo”

Przystojniak z sąsiedztwa, maluje siwe włosy, ubiera w jasne tropikalne kolory, które pokazują jego pochodzenie z gorącej, wiejskiej krainy.

Jest zatwardziałym pracownikiem, popularnym, uczciwym człowiekiem, który dorobił się, jest bardzo miłym facetem, który nie znosi zdrady ani oszustwa.

Ernesto Ballén jako Kevin Pinto

Tatuś z sąsiedztwa i przyjaciel, prawie brat Lali. Kevin jest gadatliwy, pretensjonalny, ale jest dobrym człowiekiem.

Kevin i Lala znali się od liceum, zaprzyjaźnili się, Kevin rozumiał dramat swojego przyjaciela, wspierał go i bronił.

Diana Belmonte to Mayoli Escorcia Mayo

Dla tych z sąsiedztwa Mayo jest najpiękniejsza na osiedlu i okolicy, mądrość i wytrwałość nigdy nie były jej mocną stroną, co ledwo pozwoliło jej skończyć liceum z trudnościami.

Od jakiegoś czasu jest manikiurzystką w salonie piękności, gdzie mało zarabia i liczy na lepszego chłopaka niż Kevin, który wyciągnie ją z biedy i poprowadzi do dalekiego życia.

Michelle Roullard jako Carla Mendoza

Carla

Mądra i piękna prawnik. Pracuje w zewnętrznym zespole prawnym La Financiera, gdzie poznała i zakochała się w inteligentnym, pięknym i dżentelmeńskim Francisco.

Carla, mimo że jest prawniczką, jest dobrą kobietą, przejawiającą swoje uczucia, która na pierwszym miejscu stawia swoje serce.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź