La nieta elegida: obsada i bohaterowie nowej telenoweli kanału RCN oraz zdjęcia z pierwszego dnia na planie


La nieta elegida to tytuł nowej telenoweli kanału RCN z Juliette Pardau, Carlosem Torresem, Franciscą Estévez i Consuelo Luzardo

 


Propozycja pisarzy Julio Jiméneza i Ivána Martíneza obiecuje podbić całą kolumbijską publiczność.

Zasadniczo La nieta elegida będzie dramatycznym klasykiem pełnym intryg, nienawiści i zakazanych miłości. Fabuła rozpocznie się wraz ze śmiercią ukochanej osoby i przybyciem tajemniczej kobiety do prestiżowej rodziny. Ukrywa wiele tajemnic, które zostaną odkryte w miarę postępów w historii. 

Zemsta i zazdrość to tylko niektóre elementy, które sprawią, że ta telenowela odniesie sukces wśród publiczności. 

Produkcja właśnie się rozpoczyna i obejmie rodziny Roldán, Mayorga i Osorno. 

Data premiery La nieta elegida

Nagrania telenoweli rozpoczęły się dopiero w kwietniu, więc określenie daty byłoby zbyt pochopne. Faktem jest jednak, że ukaże się w 2021 roku. 

Poznaj pełną obsadę La nieta elegida, nowej telenoweli kanału RCN

Juliette Pardau jako Vivian 

Wenezuelka powraca na ekrany kanału RCN po nienagannym udziale w Pa’ quererte. 

W tym projekcie wcieli się w kobietę, która zawsze żyła w luksusie i mogła uczyć się w najlepszych szkołach w mieście. Jest próżną i kapryśną komunikatorką społeczną, która nie przyznaje się do porażki i zawsze będzie walczyć, dopóki nie osiągnie swoich celów. 

Carlos Torres to Esteban

Po dwóch sezonach występu w La reina del flow Caracol TV, aktor zmienił kanał. 

W tej telenoweli będzie prestiżowym architektem, synem jednej z najbogatszych rodzin w kraju. Będzie reprezentować człowieka uzależnionego od pracy, pełnego szacunku i tolerancyjnego.

Francisca Estévez to Luisa Mayorga

Wybrana wnuczka: obsada i bohaterowie nowej telenoweli kanału RCN

Młoda aktorka zagra szczerą, kochającą, rozmarzoną i pracowitą kobietę. W całej historii Luisa będzie miała interesującą fuzję pomiędzy młodą kobietą i niewinną dziewczyną. Chociaż zawsze stara się unikać konfliktów, będzie gotowa stanąć w obronie ludzi, których kocha.

Consuelo Luzardo to Sara Roldán

Jest wielką obrońcą tych, których kocha i jest lojalna wobec niej. Jest kulturalna, dobrze wykształcona i bardzo elegancka jeśli chodzi o ubiór. 

Stephanía Duque to Laura Roldán

Aktorka, zapamiętana ze swojej postaci Mariany w Sin senos sí hay paraíso, wraca na ekrany, by zagrać Laurę, zabawną młodą kobietę, która stara się wymykać zasadom narzuconym jej rodzinie. Nie jest materialistą i chce uczyć innych, że można patrzeć na życie na wiele sposobów. 

Patrick Delmas 

Znany francuski aktor, znacjonalizowany Kolumbijczyk, gra architekta, który kocha sztukę. 

Carlos Baez

Po udziale w Sin senos sí hay paraíso i El final del paraíso, Báez powraca na mały ekran 

Géraldine Zivic to María Consuelo Roldán

Piękny Argentynka powraca na ekrany z superprodukcją kanału RCN. Przypomnijmy, że jej pierwszy występ miał miejsce w telenoweli Pasiones secretas w 1993 roku. Po tym projekcie wystąpiła w La mujer en el espejo / Kobieta w lustrze, Punto de giro, Mujeres asesinas, La ley del corazón i La venganza de Analía.

Juan Pablo Gamboa to Nicolás Roldán

Po zagraniu Aarona Mondego znanego jako „Mano negra” w El final del paraíso, aktor wraca do telewizji. W tym nowym projekcie będzie zadowolony z siebie i zarozumiały.

Kepa Amuchastegui to Augusto Roldán

Znany kolumbijski aktor jest również jednym z talentów, które będą częścią tej produkcji RCN Channel. 

Sebastian Boscan

Jego kariera rozpoczęła się w 2002 roku w telenoweli La Venganza, w której zagrał Marco Tulio Valerugo. Od tego czasu wyróżniał się m.in. w takich produkcjach jak Más allá del tiempo, El general Naranjo, La mujer en el espejo / Kobieta w lustrze, La ley del corazón, Sin senos no hay paraíso, Madre luna czy Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta

Hector Garcia

Wybrana wnuczka: obsada i bohaterowie nowej telenoweli kanału RCN

Jego najnowsze projekty telewizyjne to Las muñecas de la mafia, El hijo del Cacique i Decisiones: unos ganan, otros pierden

Marcela Benjumea

Pierwsza kolumbijska aktorka obiecuje zaskoczyć wszystkich swoich fanów postacią, którą gra w La nieta elegida

Zdjęcia z pierwszego dnia:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *