La Casa de Papel Sezon 5 ma nową datę premiery


Hiszpańska beletrystyka po raz kolejny opóźnia premierę piątego sezonu. Kiedy możemy go zobaczyć?


Sezon 5 La Casa de Papel jest jednym z najbardziej oczekiwanych. Przeżył pandemię koronawirusa, dlatego premiera została tak bardzo opóźniona. 

Serial stworzony przez Álexa Pinę, który również reżyseruje Sky Rojo, jest jednym z najczęściej oglądanych na świecie. Do tego stopnia, że ​​będzie miał koreańską wersję. Dużym problemem, jaki miał ostatnio Pina, jest niepewność związana z COVID-19. 

Piąty sezon miał być pierwotnie wydany na początku 2021 roku, ale to było całkowicie wykluczone. Wtedy wyznaczono termin na kwiecień, ale w ostatnich godzinach potwierdzono, że tak nie będzie i będziemy musieli nieco dłużej poczekać. To cios zarówno dla aktorów, jak i czekających na tą serię fanów. 

Sezon 5 ma nadejść w drugiej połowie 2021 roku, a dokładniej we wrześniu . Brakuje również oficjalnego potwierdzenia od Netflix. 

Fani już chcą wiedzieć, co dzieje się w tej odsłonie, odkąd Profesora odnalazła Alicia Sierra, była policyjna śledcza, a złodzieje są między młotem a kowadłem, ponieważ policja na poważnie ich atakuje. Co się stanie?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *