’La casa de papel’: pożegnalna wiadomość od Pedro Alonso, która zawiera wskazówki dotyczące końca sezonu 5


Ostatni sezon serialu Netflix jest już prawie gotowy, a aktorzy spieszą się w tych ostatnich dniach nagrywania. Aktor grający Berlina podzielił się enigmatycznym rysunkiem, który nadałby znaczenie jego postaci


Finał La casa de papel / Dom z papieru to jedna z najbardziej oczekiwanych premier telewizyjnych i wydaje się, że nadejście piątego sezonu jest już bardzo blisko. Widzowie już chcą wiedzieć, w jaki sposób (i czy w ogóle) postacie z Ruchu Oporu wyjdą żywe i ze złotem z Banku Hiszpanii, a do tego bohaterowie dodają oliwy do ognia, ujawniając szczegóły, które podpalają sieci. Najpierw była to Úrsula Corberó (Tokio), która publikacją, w której była uzbrojona po zęby, zapewniła, że ​​„oszalejemy” z tym, co przygotowali. A teraz Pedro Alonso (Berlin) powraca z zaświatów, aby dać wskazówki, jak jego postać zamyka krąg. I wydaje się, że czekają nas „straszne chwile”, które aktor uchwycił na rysunku.Jak odpowiedział swoim fanom, wydaje się, że zwierzęta, które pojawiają się na rysunku, nie są wybierane przypadkowo, ale orła, kobrę czy małpkę trudno powiązać z Berlinem. „To prawda. To było. A oto kwadrat” – odpowiada Álvaro Morte (Profesor), który najwyraźniej zna znaczenie hieroglifu. Tymczasem w sieciach mnożą się teorie o Berlinie, wśród nich te, które zapewniają, że nie umarł, bo chociaż został zabity przez policję pod koniec drugiego sezonu, nigdy nie widzieliśmy jego ciała. Co więcej, najbardziej szalone teorie zapewniają, że może go gdzieś zamknęli, aby wydobyć z niego informacje, jak to miało miejsce w przypadku Río (Miguel Herrán).

SplashNews.com

Mimo śmierci, 'ulubiony złoczyńca’ La casa de papel nadal jest obecny w formie retrospekcji w kolejnych sezonach, cofając się do momentu, kiedy napad na bank został zaplanowany z Hiszpanii i to samo będzie w piątym sezonie serialu Álexa Piny. „Niezwykła podróż. Jedna z tych, które naprawdę zasługują na przechowywanie w skrzyni skarbów po odysei” – mówi swojemu „bratu” z serii, Álvaro Morte.

Sprawdź także  Sebastián Yatra opowiada o swoim pierwszym serialu „Érase una vez… pero ya no” na Netflixie

Koniec `Domu z papieru’

Postacie w czerwonych kombinezonach i maskach Dalego dowodzone przez Profesora żegnają się na zawsze z nową serią rozdziałów, opóźnioną przez pandemię, a która pojawi się w drugiej połowie 2021 roku. Jak zniszczyć ten zespół. Jak postawić Profesora pod ścianą. Jak odnaleźć się w nieodwracalnych sytuacjach dla wielu postaci. Efektem jest piąty sezon La casa de papel ”- powiedział Álex Pina, twórca serialu. 

Otóż ​​w nowych odcinkach zobaczymy wynik napadu na Bank Hiszpanii i jak szef gangu wyjdzie z szach mata byłej inspektor Alicii Sierra (Najwa Nimri), która zakończyła czwartą odsłonę serii, odkrywając siedzibę La Resistencia.Ponadto w nowych odcinkach pojawi się kilka nowych postaci, granych przez Patricka Criado, Miguela Ángela Silvestre’a i José Manuela Sedę.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź