Kolumbijczycy „zaatakują” Netflix

Od reggaeton po vallenato, od komedii po dramat i podawanie piłki – platforma zapowiada nowe produkcje kolumbijskie


W serwisie Netflix wiedzą, że bycie Kolumbijczykiem oznacza znacznie więcej niż tańczenie reggaetonu, śpiewanie vallenato, „wyciąganie żartów ze wszystkiego”, nie omijanie telenowel i nieopisana pasja do piłki nożnej. Bycie Kolumbijczykiem to także opowiadanie historii, które sprawiają, że się uśmiechamy, pamiętamy, myślimy i które pozwalają nam zobaczyć siebie na ekranie. A jeśli chodzi o gusta, gatunki, platforma zapowiedziała dziewięć lokalnych produkcji, dzięki którym wszyscy poczujemy się bardziej kolumbijscy niż kiedykolwiek!

Dzięki „Ritmo Salvaje” Netflix odda hołd reggaetonowi w pikantnej historii pełnej muzyki, tańca i rywalizacji. Wyreżyserowany przez Simóna Branda, z udziałem Greeicy Rendóna i Pauliny Dávili, serial rozpoczął zdjęcia 15 marca w Bogocie i wkrótce pojawi się na platformie.

Ponadto w tym roku nie zabraknie dobrej dawki komedii wraz z premierą „Locombianos”, kolekcji 4 stand- upów z udziałem komików Freddy’ego Beltrána, Cataliny Guzmán, Pameli Ospiny i Diego Camargo; Juanpis, serial inspirowany ekstrawagancką i kontrowersyjną postacią Alejandro Riaño; Nada Es Igual, nowy stand-up od kultowego komika Lokilla Floresa; oraz serial o nowym formacie, który będzie łączył elementy monologów, szkiców i talk show z Alejandrą Azcárate w roli głównej.
 Wizerunek

A ponieważ wiedzą, że piłka nożna jest religią dla Kolumbijczyków, w tym roku rozpocznie się kręcenie „Goles en Contra”, fikcyjnego miniserialu o skomplikowanych związkach między kolumbijską piłką nożną a handlem narkotykami, stworzony przez Pablo Gonzáleza i Camilo Prince’a (Historia de un Crimen: Colmenares, El Robo del Siglo).

Dla innych przyjdzie „Pálpito”, ekscytująca historia miłosna osadzona w mrocznym świecie handlu organami, z udziałem Michela Browna, Any Brendy Contreras i Sebastiána Martíneza; oraz „Perfil Falso”, pikantna opowieść o oszustwach w świecie randek internetowych, w której wystąpią Danilo Santos, Ana Lucia Domínguez, Rodolfo Salas, Renata Notni i Rubén Cortada.

Na koniec przypomnisz sobie w rytmie Diomedesa, dlaczego Vallenato jest jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Kolumbii, i odkryjesz historię stojącą za tą kontrowersyjną, ale uznaną postacią, w tym dokumencie wyreżyserowanym przez Jorge Durána i Jaime Barbosa. 
Ponadto, dla wszystkich fanów najbardziej przeciętnego maga na świecie, 30 kwietnia na ekranach trafi drugi sezon „Chichipatos”.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *