Kilka szczegółów 'Toy Boy 2′ – 'Chcieliśmy zrobić coś większego’


, w którym występuje , powróci z drugim sezonem


Toy Boy, stał się zjawiskiem globalnym, zdołał pozycjonować się jako jeden z najpopularniejszych hiszpańskich seriali 2019 roku dzięki międzynarodowej dystrybucji Netflix. Odniósł taki sukces, że ten thriller skupiony na grupie striptizerów wkrótce powróci na ekrany z drugim sezonem.

Atresplayer Premium, platforma płatnicza Atresmedia , zaprezentowała we wtorek nową zawartość, którą w krótkim i średnim okresie włączy do swojego katalogu, a  jest jednym z elementów. 

„Naprawdę chcieliśmy zrobić coś większego” – powiedziała Montse García, dyrektor Fiction w Atresmedia. „Drugi ma więcej elementów zewnętrznych, bardziej luksusowych i bardziej wizualnych. Ostatecznie z większą produkcją”., wyprodukowany przez Plano a plano , przekroczył już półmetek swoich zdjęć, a  (w powieści Hugo Beltrán) skorzystał z konferencji prasowej Atresplayer Premium, aby rozwinąć niektóre szczegóły fabuły.

„Wiele rzeczy przytrafia się chłopcom w tym drugim sezonie” – mówi . „ Zobaczymy część, która nie błyszczy tak bardzo wśród striptizerów. Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania ciał, muzyki i ruchu, ale każda postać ma też swoje małe serce i dzieje się z nim wiele rzeczy, których zwykle nie dostrzega się, kiedy idzie się w takie miejsce, i żeby zobaczyć taki występ”.

Początek '

Hugo Beltránowi udało się udowodnić swoją niewinność za zabójstwo Philipa Normana, ale wrogowie, których zdobył w trakcie tego procesu, chcieli odzyskać jego dług. Bomba w Inferno zniweczyła marzenia Toy Boys i pozostawiła Trianę na krawędzi śmierci. Hugo nie może pozwolić, aby osobie odpowiedzialnej za to uszło wszystko na sucho.

Ale kto to mógł być? Chociaż rany między Rojami i Medinami pozostają otwarte, wydaje się, że na razie zakopali topór wojenny. Macarena zniknęła z miasta, aby przejść odtrutkę w klinice z powodu jej uzależnienia od seksu, komisarz Zapata przeszedł na emeryturę, a Benigna jest zbyt zajęta próbami utrzymania kontroli nad Medina-Rojas.

Sprawdź także  Aby złagodzić oczekiwanie, „La Casa de Papel” przedstawia nowe obrazy

Wszystko wskazuje na to, że morderca Triany przebywa w One Per Cent, nowym luksusowym klubie ze striptizem w Marbelli. Więc Toy Boys zaczynają tam tańczyć, chcąc dowiedzieć się prawdy. Ale El Turco i Rania, właściciele klubu, nie chcą pozwolić nikomu odkryć tajemnic ich siedziby. W końcu nie da się zbudować imperium na Costa del Sol bez krwi na rękach.

Nowe rozdziały  będą miały swoją premierę po raz pierwszy w Atresplayer Premium (Pierwszeństwo emisji zachowane). Po emisji na tej platformie to właśnie , podobnie jak w pierwszym sezonie, umieści go w swoim katalogu, dzięki czemu będzie można zobaczyć serię w ponad 190 krajach, w których działa.

Drugi  Toy Boy utrzymuje praktycznie całą obsadę, na czele której stoją Jesús Mosquera, Cristina Castaño i María Pedraza. Álex González dołącza jako bohater w tej nowej odsłonie, w której występuje również włoska Federica Sabatini („Suburra”).

Wraz z nimi obsadę uzupełniają Carlo Costanzia, Jose de la Torre, Raudel Raúl Martiato, Juanjo Almeida, Pedro Casablanc, María Pujalte, Adelfa Calvo, José Manuel Seda i Miriam Díaz-Aroca.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź