Karol G rekrutuje Ludacris i Emilee do występu „Beautiful Boy” w programie „Late Late Show”


Zaledwie kilka dni po zdobyciu trzech Latin American Music Awards z Nicki Minaj -która pomagała przy hicie „Tusa”, Karol G wirtualnie odwiedziła The Late Late Show z Jamesem Cordenem w poniedziałek wieczorem (19 kwietnia)


„Ta noc była niesamowita” – powiedziała prowadzącemu Jamesowi Cordenowi. „Udałam się tam, ponieważ miałam po raz pierwszy wykonać piosenkę po premierze mojego albumu, ale wróciłam do domu z trzema nagrodami. Byłam bardzo szczęśliwa ”.

Podczas wywiadu przed występem, w którym dołączył do niej raper Ludacris i wschodząca gwiazda Emilee, Karol wyjaśniła również, jak narodził się jej album KG0516 podczas pandemii.

„Miałam czas, żeby się zatrzymać, pomyśleć i zacząć pisać, co chciałam wyrazić na tym albumie i z kim chciałam pracować” – powiedziała. „Byliśmy w zamknięciu i po prostu miałam czas, aby nagrać swój album i dlatego uważam, że ten album wyszedł tak pięknie”.

Karol później zajęła centralne miejsce podczas telewizyjnego debiutu swojego utworu „Beautiful Boy” we współpracy z Ludacris i Emilee. Te trzy akty nadają spanglish reggaeton twist do utworu „Beautiful Girls” Seana Kingstona z 2007 roku w stylu reggae, który sampluje linię basu z utworu „Stand by Me” Bena E. Kinga.

Obejrzyj wywiad i występ poniżej.

Udostępnij
Sprawdź także  Premio Lo Nuestro 2021 - najważniejsze momenty

Zostaw odpowiedź