Juan Gómez-Jurado podpisuje kontrakt z Amazon: powieściopisarz stworzy nowe seriale i filmy dla platformy


Jeden z najmodniejszych hiszpańskich pisarzy dołącza do ekipy Amazona 


Juan Gómez-Jurado, autor „ Cicatriz ” i trylogii „Reina roja” czy też 'Pacjenta’ i 'Kontraktu z Bogiem’ , podpisał kontrakt z Amazon Prime Video na tworzenie nowych seriali i filmów

Zostało to ogłoszone przez serwis streamingowy Jeffa Bezosa poprzez krótki film, w którym autor wszedł do biura szefa, aby zobaczyć, czy „ugryzie przynętę”. Oczywiście wideo z kameą jego nieodłącznego Arturo Gonzáleza Camposa .

Oczywiście, jeśli spodziewaliśmy się, że oznacza to adaptację jednej z powieści Jurado, to nie ma takiego potwierdzenia. Przynajmniej na razie. Komunikat prasowy nie precyzuje niczego poza umową na stworzenie „nowych oryginalnych koncepcji fabularnych”, bycie konsultantem scenariusza i producenta wykonawczego.

Umowa na stworzenie serii


„Czuję się niesamowicie szczęśliwy, że mogę współpracować z Amazon Studios przy tworzeniu nowych oryginalnych projektów dla Prime Video. To dla mnie zaszczyt pracować ramię w ramię z Amazon i móc wspólnie tworzyć historie, które docierają do milionów domów na całym świecie. W dzieciństwie jadłem czekoladowy chleb, oglądając Drużynę A lub czytając Julesa Verne’a, przygotowywałem się do tego. To marzenie się spełniło”.

Udostępnij
Sprawdź także  To będzie główny wątek pierwszych odcinków Netflixa 'Rebelde'

Zostaw odpowiedź