Erika Buenfil wystąpi w nowej telenoweli Televisa


Prawie 10 lat po swojej głównej roli w Amores verdaderos / Prawdziwe uczucie meksykańska aktorka ponownie zagra jako protagonistka w melodramacie


Najpierw była to Arcelia Ramírez (Vencer el miedo), potem Daniela Romo (Vencer el desamor), a teraz kolej na Erikę Buenfil .

Słynna meksykańska aktorka została w ten czwartek potwierdzona jako jedna z czterech bohaterek Vencer el Pasado trzeciej części udanej serii Vencer, która jest nagrywana od kilku tygodni w Meksyku.

„W tych czasach pojawia się cudowna postać. Z ręki Rosy’ego Ocampo [producenta wykonawczego] i świetnego zespołu. Wiem, że wam się to spodoba” – powiedziała Buenfil na swoim profilu na Instagramie, gdzie niewiele brakuje jej do 4 milionów obserwujących.

W tej historii aktorka zagra Carmen, matkę z trójką nastoletnich dzieci.

„Była piękną młodą kobietą, a potem są dzieci dzieci. Jedno będzie mnie bardzo kochać, inne nie tak bardzo, inna będzie mnie wspierać, w końcu wiele się wydarzy” – powiedziała w wywiadzie dla Televisa Espectáculos.Dla Eriki to wielka odpowiedzialność być częścią czołowej obsady sagi, która odniosła tak duży sukces w swoich dwóch poprzednich historiach: Vencer el miedo i Vencer el desamor.

„Myślę, że to wielka odpowiedzialność Rosy i nas wszystkich, którzy braliśmy udział w tym projekcie, aby z powodzeniem kontynuować tę sagę” – powiedziała.Chociaż nie przestała pracować w ostatnich latach, aktorka – przez wielu uważana za królową TikTok – nie miała okazji zagrać głównej roli w telenoweli od 2012 roku, kiedy zagrała Victorię Balvanera w przebojowym melodramacie Amores verdaderos.

Telenowela będzie się kręcić wokół 4 kobiet, które z różnych powodów będą pracować w tym samym miejscu. „Chociaż na początku bardzo się od siebie różnią, ponieważ mają różne sposoby myślenia, zaczynają zdawać sobie sprawę, że mają coś wspólnego, a mianowicie, że dzielą doświadczenie bycia ofiarami cyfrowego linczu”.

Sprawdź także  Daniel Arenas ujawnia, która aktorka z telenowel najlepiej całuje

Udostępnij

Zostaw odpowiedź