„Elite”: sezon 4 przyniesie wojnę stron w Las Encinas


Ekskluzywna szkoła 'Elite 4” zostanie ponownie otwarta w serwisie Netflix 18 czerwca z nową obsadą i fabułą, która spowoduje kolejną tragedię


Zamierzają wszystko wywrócić do góry nogami”- To zdanie, którym Netflix zapowiedział premierę czwartego sezonu Elite na 18 czerwca. Nowe postacie, nowa historia, nowe dramaty….w obsadzie pojawiają się Diego Martín, Carla Díaz i Andrés Velencoso. Wiemy także, że już rozpoczęto prace do kolejnego sezonu.

Zmiana w kierunku ekskluzywnej szkole to znak. Teraz jest w rękach potężnego biznesmena, granego przez Diego Martína, chcącego narzucić swoje standardy w centrum, które jak mówi, było „poza kontrolą w ostatnich latach”. Przywiózł ze sobą swoje dzieci, Ariego, Mencíę i Patricka, trójkę krnąbrnych nastolatków, którzy zrobią wszystko, by zerwać przyjaźnie doświadczonych uczniów. Zmierzają się z tym wyzwaniem: Carla Díaz ( Mothers ), Martina Cariddi i wpływowy Manu Ríom. Dołączają do nich piosenkarz Pol Granch, jako Philippe, który zdestabilizuje ukochaną parę, oraz Andrés Velencoso, enigmatyczna postać.

Z drugiej strony znani nam już: Samuel (Itzan Escamilla), Guzmán (Miguel Bernardeau), Ander (Arón Piper), Omar (Omar Ayuso), Rebeca (Claudia Salas) i Cayetana (Georgina Amorós), wciąż próbują zamknąć poprzedni cykl naznaczony tragedią.

To był narracyjny klucz do serii Zeta Audiovisual: pierwsza partia dotyczyła przestępstwa; w drugiej jest zniknięcie, w trzeciej kolejna śmierć i nieobecności.

Czy myślisz, że sezon 4 sprosta zadaniu, aby wkraść się do najlepszej hiszpańskiej serii 2021 roku na Netflix ?

Międzynarodowy sukces

Szkołę 'ukończyli’: Ester Exposito – chociaż nie wyklucza się współpracy – Danna Paola, Álvaro Rico i Mina El Hammani, co ubolewane jest przez fanów, ale równocześnie nie zmniejsza oczekiwań wokół tego dzieła Darío Madrony i Carlosa Montero.

A międzynarodowi krytycy podkreślili „poczucie winy” wywołane przez tę historię hiszpańskim znaczkiem, łączącym dramaty dla nastolatków z thrillerem w uprzywilejowanej scenerii. W następnych ośmiu rozdziałach nadszedł czas, aby skonfrontować „stary świat z nowym”, zapowiada spór, który „spowoduje kolejne nieszczęście, ofiarę i winowajcę, którego tożsamość będą musieli odkryć”.

Sprawdź także  Antonio Banderas jako Pablo Picasso. Zwiastun serialu: „Genius: Picasso”

Seria jest nadal bardzo żywa, co zostało udowodnione w tym sezonie ” – ogłasza Montero i zapewnia, że ​​„nowy narybek ma dużo siły.”

Obsada, której już nie będzie

Podobnie jak w przypadku obsady, odnowiono również reżyserię z Eduardo Chapero Jacksonem i Ginestą Guindal oraz zespołem scenarzystów z Jaime Vaca na czele.

Nadal nagrywają piąty sezon, gdzie nie będą już występować Itzan Escamilla i Omar Ayuso. María Pedraza, jedna z pierwszych gwiazd serialu, przygotowuje dla Netflix: Las niñas de cristal.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź