Elísabet Benavent potwierdza adaptację 'Un cuento perfecto’ przez Netflix


Będzie to jego drugi na platformę


  jest jedną z najlepiej sprzedających się autorek w Hiszpanii, sprzedała ponad trzy miliony egzemplarzy swoich powieści. Właśnie wydała El arte de engañar al karma, która przenosi nas w świat galerii sztuki współczesnej. Ale to nie jedyny jej projekt.

Pisarka jest coraz bardziej związana z sektorem audiowizualnym. Odkąd  uzyskał prawa do adaptacji jej pierwszej sagi, Valerii, aby przekształcić ją w , ich partnerstwo przynosić kolejne owoce.

W tej chwili oczekuje na premierę „Fuimos canciones”, swojego pierwszego filmu opartego na bilogii o tym samym tytule, w której bohaterami są María Valverde i Álex González. Nie ma jeszcze daty premiery, ale zbliża się. Podobnie jak drugi Valerii, który przywróci ducha książek, który nie był zbyt obecny w pierwszej części.

Benavent w coraz większym stopniu angażuje się w audiowizualne adaptacje swoich powieści. W drugim sezonie Valerii była już producentem wykonawczym i nadal uczy się rzeczy w sektorze, który lubi coraz bardziej.

Nowa

Teraz masz nowe wiadomości. Właśnie ogłosiła, że pracują nad nowym filmem. „ to jeden z tych projektów, które masz na skórze. W jelitach. Na opuszkach palców. Kiedy to skończyłam, poczułam, że porzucam dwie postacie, które kochałam, jakby były prawdziwe. Już dziś mogę powiedzieć, że nie było to pożegnanie, tylko do zobaczenia później, dzięki możliwości, jaką dał mi @netflixes ”- napisała w swoich sieciach, zapowiadając nową adaptację.

 będzie miała audiowizualną adaptację i cieszę się , że mogę nadal towarzyszyć temu, ręka w rękę i z bardzo bliska, Margot i Davidowi. Zobaczę, jak staną się ciałamiz krwi i kości. Zobaczę, jak się zakochują. Zobaczę ich”, zapewniła.Wkrótce powiemy Ci więcej . Na razie chciałam tylko podzielić się z wami czymś, co mnie uszczęśliwia. Kocham Was. #perfect story # ”, zakończyła wyjaśniając, że na razie nie ma więcej szczegółów, którymi mogłaby się podzielić. Teraz muszą rozpocząć castingi, aby dowiedzieć się, kto będzie odpowiedzialny za ożywianie Davida i Margot.

Udostępnij
Sprawdź także  Hiszpański piosenkarz Camilo Sesto umiera

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź