Dom: seria Amazon Prime oparta na prawdziwych wydarzeniach ma już datę premiery


Historia kręci się wokół policjanta i jego syna, jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców w Rio Janeiro


Wyprodukowany przez Conspiração Filmes i wyreżyserowany przez Breno Silveirę i Vicente Kubrusly, 
urzekający kryminalny z udziałem Flavio Tolezaniego i Gabriela Leone będzie miał światową premierę 4 czerwca w .

Ten dramat kryminalny zainspirowany prawdziwą historią Víctora, policjanta, który poświęcił swoje życie wojnie z narkotykami, oraz jego synowi Pedro, narkomanowi, który stał się jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców w Rio de Janeiro, zapowiada się na najbardziej udaną serię w tej chwili.wyreżyserował z ośmioma godzinnymi odcinkami, a wyprodukował Conspiração Filmes.

Jaka jest historia Pedro, wielkiego bohatera Doma?

Pedro to przystojny chłopak z klasy średniej mieszkający w Rio de Janeiro, który jako nastolatek wejdzie w świat kokainy, a później stanie się narkomanem.

Ten mroczny świat doprowadzi go do bycia przywódcą gangu przestępczego, który zdominuje brukowce Rio na początku XXI wieku.

Poruszając się między akcją, przygodą i dramatem, opowie również historię ojca Pedro, pana Víctora Dantasa, który jako dziecko dokonuje odkrycia na dnie morza, zgłasza to władzom i ostatecznie dołącza do służby wywiadowczej policji.

podąża za podróżą ojca i syna, żyjących po przeciwnych stronach, często naśladując i uzupełniając się nawzajem, gdy obaj konfrontują się z sytuacjami, które zacierają granicę między dobrem a złem. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź