’Delparaíso’, powieść Juana del Val, będzie serialem telewizyjnym


Współpracownik „El Hormiguero” potwierdził, że jego trzecia książka pojawi się w telewizji, a także rolę, jaką odegra w adaptacji


Delparaíso, trzecia solowa powieść Juana del Val po: Parece mentira i Candela, stanie się serialem telewizyjnym. Sam pisarz potwierdził wiadomości przekazane przez Vertele, chociaż nie wahał się zapraszać swoich fanów w sieci, aby zanurzyli się w strony książki.W środku „Tygodnia Książki” współpracownik El Hormiguero twierdzi, że „czytanie to wyjątkowy sposób na przeżywanie historii, z ekskluzywnymi obrazami, których żaden aparat nie może zarejestrować, tymi, które pochodzą z Twojej wyobraźni. Delparaíso będzie serialem, ale Delparaíso jest powieścią” . Fabuła, będąca wynikiem porozumienia pomiędzy Espasa i Zeta Studios, odpowiedzialnymi za takie tytuły jak Elite czy nadchodząca premiera Reyes de la noche, będzie miała osiem rozdziałów i ma rozpocząć się na początku 2022 roku.

Jeśli chodzi o rolę Juana del Val, to wydaje się, że nie będzie on aktywnie uczestniczył w scenariuszach, choć będzie je nadzorował i nie jest wykluczone, że jest producentem wykonawczym serialu. Jego rosnąca obecność w telewizji, gdzie nie tylko zajmuje miejsce w El Hormiguero, ale wkrótce będzie ponownie sędzią w drugiej edycji El Desafío, uniemożliwia mu zostanie showrunnerem.

Streszczenie

Delparaíso, jedna z najlepiej sprzedających się książek od czasu jej premiery w styczniu zeszłego roku, opowiada o tym, co dzieje się w luksusowej urbanizacji, świecie, który wydaje się sielankowy i doskonały. „Delparaíso to bezpieczne miejsce, strzeżone 24 godziny na dobę, luksusowe i nie do zdobycia. Jednak jego mury nie chronią przed strachem, miłością, smutkiem, pożądaniem i śmiercią. Czy warto chronić się przed życiem?” mówi streszczenie wydawcy. Ponadto podkreśla, że ​​„Juan del Val kieruje swoje spojrzenie, klarowne i nieubłagane, na ten świat tak hermetyczny, jak niemożliwy do zbudowania wciągającej narracji, czasem zabawnej, a często niewygodnej. Pod jej pozorną prostotą czytelnik praktycznie na każdej stronie będzie musiał zmierzyć się z dylematem moralnym a to sprawi, że będziesz czytać z sercem. „

Sprawdź także  Kto mógłby zastąpić Fernando Colungę w 'Malverde: el santo patrón'

Jego inne powieści

Oprócz jego trzech solowych książek, kariera pisarska Juana del Val obejmuje dwa inne tytuły podpisane z żoną, Nurią Roca: Lo inevitable del amor (2012) i Para Ana (de tu muerto), z 2011 roku.


Europa Press Entertainment Getty Images

Jego druga powieść, Candela, zdobyła nagrodę Primavera w 2019 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź