De viaje con los Derbez 2: poznaj datę premiery


Drugi sezon serialu dokumentalnego De viaje con los Derbez ma premierę w maju dzięki Prime Video i Pantaya


 W tym sezonie rodzina zamienia samoloty i duże miasta, aby podróżować po drogach i odkrywać krajobrazy północno-wschodnich Stanów Zjednoczonych. 

Wśród miejsc, które odwiedzą, są słynny park Yellowstone, Park Narodowy Glacier, jeden z najwyższych mostów i kempingi z naprawdę pięknymi widokami. Ich celem jest nauczenie się przetrwania na łonie natury i wspólnego życia 24 godziny na dobę.

Pierwsze cztery odcinki zostaną wydane 20 maja, a pozostałe trzy – 27 maja. 

W ponad 200 krajach, w tym w Meksyku i całej Ameryce Łacińskiej, będzie można go zobaczyć w Prime Video, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych i Puerto Rico będzie można go zobaczyć poprzez Pantaya. 

W obsadzie drugiego sezonu są Eugenio Derbez, Alessandra Rosaldo, Aitana, Vadhir, José Eduardo i Aislinn. Natomiast wielkimi nieobecnymi są Mauricio Ochmann i mała Kailani, która decyzją swoich rodziców nie pojawi się w nowych rozdziałach.W poprzednich tygodniach Aislinn skomentowała, że dni kręcenia są bardzo męczące dla zaledwie dwuletniego dziecka. 

„To bardzo ciężkie, męczące wycieczki, Kai ma zaledwie dwa lata. Pierwsza część była torturą i nie chcieliśmy robić dla niej kolejnej tortury. Zobaczymy później, kiedy będzie starsza i zdecyduje, czy chce jechać, czy nie, ” powiedziała.

Podczas gdy mama nagrywała serial, piękna dziewczynka pozostawała pod opieką ojca w Meksyku.


Należy zauważyć, że De viaje con los Derbez jest produkowany we współpracy z Lionsgate Television przez 3Pas Studios, przez Eugenio Derbeza i Bena Odella.

Udostępnij
Sprawdź także  Luis Gerardo Méndez dołącza do meksykańskiego projektu ochrony rafy

Zostaw odpowiedź