Christopher Uckermann ujawnia, że ​​RBD planuje trasę koncertową w 2022 roku


Christopher Uckermann ujawnił, że grupa RBD nie wyklucza koncertowania w 2022 roku, mimo że kilka tygodni temu zaprzeczyli takiej możliwości – możliwy jest powrót Dulce Marii


Christopher Uckermann ujawnił, że grupa RBD nie wyklucza koncertowania w 2022 roku, mimo że kilka tygodni temu zaprzeczyli takiej możliwości.

„Jeszcze wczoraj miałem telefon w tej sprawie i zobaczyłem możliwość reaktywacji wszystkiego, a tym samym sprawdzenia, czy jest to wycieczka, czy też jakaś inna możliwość. Musimy nadal porozmawiać z wszystkimi, ale zawsze istnieje możliwość zrobienia kluczowych dużych krajów, a potem każdy wróci do swoich projektów. Poczekajmy, czy uda się to osiągnąć ”- powiedział podczas spotkania z kilkoma reporterami.

Po udanej prezentacji za pośrednictwem transmisji strumieniowej aktor i piosenkarz zapewnił, że przekroczyło to jego oczekiwania. Członkowie RBD świetnie się bawili, wspominając wspaniałe chwile swojej pracy jako grupa.

„Na całym świecie poradziliśmy sobie bardzo dobrze, w porównaniu z wieloma artystami i ludźmi, którzy ponownie przeżywają nostalgiczne chwile. Muszę dodać, że mimo iż muzycznie jestem w innym wszechświecie, to dzięki temu mogę teraz wnieść swój wkład z mojej muzycznej perspektywy i tego, czego się nauczyłem dzięki nostalgii z pracy z grupą, ponieważ to jest wspaniale ”, skomentował.

Zapytany, czy wszyscy członkowie RBD byliby włączeni do bezpośrednich koncertów, Uckermann wyjaśnił: „Powinniśmy porozmawiać z Dulce, zwłaszcza, że ​​ostatecznie Poncho nie zajmuje się już muzyką, a jest bardzo zaangażowany w swoje projekty. Oczywiście drzwi są zawsze super otwarte, gdyby chciał się przyłączyć, ale także należy porozmawiać z Dulce. Myślę, że zrobiłbym tour lub raczej występy w dużych krajach, ale też w takich gdzie byłaby pewność zapełnienia miejsc [i możliwości występów mimo pandemii]. Nie wiemy, jak kierowałby się ten ruch, aby zorganizować koncert w tych czasach. Są ludzie, którzy już reaktywują koncerty [kilkoro artystów już przedstawia trasy koncertowe]. Ze swojej strony zamierzam później odbyć całą moją trasę koncertową, oczywiście dużo mniejszą, ale muzyczną, więc miejmy nadzieję, że otworzy się o wiele więcej miejsc”. (przepraszam jak coś za błędy, ale dość chaotyczna była jego wypowiedź)

Z drugiej strony, gdy zapytano go o zamieszanie wywołane przez jego kolegę, Christiana Cháveza, udostępniającego swoje nagie zdjęcie w sieciach, członek zespołu RBD również z wielkim uśmiechem wyraził poparcie dla kolegi.

Sprawdź także  Ally Brooke wyda hiszpański album za pośrednictwem wspólnej umowy z latynoską wytwórnią

„Widziałem to. Cóż, Chris czuje się dobrze, trenuje przez długi czas, jest w porządku, więc pochwalił się ciałem, pochwalił się tym, co zadziałało. W porządku” – podsumował.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź