Christina Aguilera pracuje nad albumem w języku hiszpańskim


Christina Aguilera ciężko pracuje nad nie jednym, ale dwoma albumami, w tym „spóźnionym” hiszpańskojęzycznym LP


Amerykańska weteranka popu nagrywa angielskie LP i hiszpański set, co będzie drugim po Mi Reflejo (My Reflection) z 2000 roku, które zajęło 27 miejsce na liście Billboard 200 albumów i rządziła w ankietach Top Latin Albums i Latin Pop Albums. .

„Już za kilka miesięcy coś zostanie ogłoszone” – mówi w Health magazine. „Równocześnie pracuję nad moją angielską płytą i kontynuacją mojego debiutanckiego hiszpańskiego albumu – spóźnione o około 20 lat”.Aguilera zaktualizowała swoich fanów w zeszłym miesiącu dwoma postami ze studia.

„Jestem perfekcjonistką i chcę dać z siebie wszystko – szczególnie ze względu na poszukiwania duszy, które przeprowadziłam przez ostatni rok i nową perspektywę, którą mam” – mówi w Health . „Jestem na nowo zainspirowana i wróciłam do siebie. Zakochałam się w muzyce na nowo, co jest naprawdę ważne, ponieważ całą swoją karierę spędziłam w muzyce”.

Na daty premiery lub tytuły jest za wcześnie, chociaż Xtina twierdzi, że w jej nowych pracach chodzi o szczerość. „Podchodziłam do wszystkich moich sesji pisarskich, będąc otwartą książką i mówiąc: „Słuchaj, tak się czułam”” – wyjaśnia.

Ojciec Aguilery pochodzi z Ekwadoru. W 2015 roku po raz pierwszy odwiedziła jego miejsce urodzenia, kiedy odbyła tam podróż z pomocą.

Udostępnij
Sprawdź także  CNCO i „Déjà Vu”; świętuje pięć lat doświadczenia

Zostaw odpowiedź