Atresplayer Premium prezentuje swoje nowości: trzy autorskie serie i długo wyczekiwane premiery


Nowa seria, nowe sezony hitów, nowe filmy dokumentalne i nowa rozrywka, wszystko aby poszerzyć katalog platformy Atresmedia


Atresplayer Premium, platforma streamingowa Atresmedia, zaprezentowała swoje nowe projekty na najbliższe miesiące. Dyrektorzy José Antonio Antón, zastępca dyrektora ds. Treści Atresmedia; Emilio Sánchez, odpowiedzialny za platformy; Montse García, dyrektor fabularny sieci; Carmen Ferreiro, dyrektor ds. Rozrywki oraz grupa artystów i twórców, którzy wystąpią w przyszłych projektach, byli obecni na wydarzeniu, podczas którego (pozytywnie) zrównoważono pierwsze półtora roku życia usługi streamingowej z spojrzeniem w przyszłość.

Atresplayer Premium stało się punktem odniesienia dla płatnej telewizji w Hiszpanii i nie przestaje się rozwijać od czasu wprowadzenia nowego modelu własnej, oryginalnej i ekskluzywnej produkcji dla abonentów. Ma na swoim koncie premiery fabularne, dokumentalne i rozrywkowe z licznymi produkcjami docenionymi przez publiczność i krytykę (w tym Veneno ), stając się hiszpańską platformą z największą liczbą oryginalnych wydań.

Jednak historia Atresplayer dopiero się zaczęła. Z tego powodu zaprezentowano nowe produkcje, które w najbliższych miesiącach będą uzupełniać katalog. Nowe seriale, nowe sezony, nowe filmy dokumentalne i nowa rozrywka.

Nowe oryginalne projekty

„DRAG RACE ESPAÑA”

Przygotujcie się na obcasy, ponieważ Drag Race Spain ma premierę już wkrótce. Amerykański program, który podbił publiczność i krytykę od chwili powstania w 2009 roku, trafi na platformę Atresmedia.

Drag Race Spain będzie poszukiwać najlepszej supergwiazdy drag queen w trudnym wyścigu. W każdym programie uczestnicy będą musieli przejść różne testy zaproponowane przez zespół, aby nie zostać wyeliminowanym i tym samym zostać zwycięzcą.

Supremme de Luxe przejmuje rolę prezenterki. Z ponad 20-letnią karierą na scenie, popularna artystka poprowadzi format, w którym będzie starała się znaleźć najlepszą supergwiazdę drag w tym kraju.

Hiszpańska wersja Drag Race zostanie wyprodukowana przez Atresmedia Televisión we współpracy z Buendía Estudios po osiągnięciu porozumienia w Hiszpanii z Passion Distribution na rzecz WOW (World of Wonder). Randy Barbato, Fenton Bailey i Tom Campbell są producentami wykonawczymi World of Wonder.

„TOY BOY” sezon 2

Nagrania  drugiego sezonu popularnej serii Atresmedia która także ukazała się na Netflix już się rozpoczęły na Costa del Sol. Nowy sezon Toy Boy jest produkowany przez Atresmedia TV we współpracy z Plano a Plano.

Drugi sezon, który praktycznie zachowuje całą obsadę, na czele której stoją Jesús Mosquera, Cristina Castaño i María Pedraza. Álex González dołącza do nich w tej nowej odsłonie, w której występuje również włoska aktorka Federica Sabatini ( Suburra ).Wraz z nimi obsadę uzupełniają Carlo Costanzia, Jose de la Torre, Raudel Raúl Martiato, Juanjo Almeida, Pedro Casablanc, María Pujalte, Adelfa Calvo, José Manuel Seda i Miriam Díaz-Aroca. Ponadto w kilku rozdziałach wystąpi wielu znanych aktorów, w tym Enrique Arce, Paco Marín, Ibrahim Al-Shami, Toni Zenet i Juan Betancourt.

W drugim sezonie Hugo Beltrán (Mosquera) zdołał udowodnić swoją niewinność za zabójstwo Philipa Normana, ale wrogowie, których zdobył w procesie, chcieli odzyskać dług. Bomba w Inferno zniszczyła marzenia Toy Boys i pozostawiła Trianę (María Pedraza) na krawędzi śmierci. Hugo nie może pozwolić, aby osobie odpowiedzialnej za to uszła wszystko na sucho.

„ANA MILÁN” Sezon 2

By Ana Milan wkrótce powróci do Atresplayer Premium z drugim sezonem jej szalonych anegdot, w połowie drogi między fikcją a rzeczywistością. Duch obecności Mario wciąż wisi nad nią, unosząc się w jej mieszkaniu. Próbując uciszyć swoją samotność, rzuca się we wszystkie oferowane jej zawody: kino, telewizja, reklama i imprezy, wiele imprez.

Atresplayer

Ale cały ten stres zbiera swoje żniwo w najgorszym momencie, kiedy Ana staje przed hollywoodzkim aktorem, zemdlała, a kiedy się budzi, jednym okiem patrzy na Cuencę. Może to czas, żeby zwolnić i trochę o siebie zadbać? Tak czy inaczej, Ana stanie twarzą w twarz z nowym etapem. I jeśli to możliwe, z Manu u boku… jeśli sobie na to pozwoli.

Ten oryginalny projekt ATRESplayer PREMIUM, w którym występuje sama aktorka, został wyprodukowany przez Atresmedia Televisión we współpracy z Buendía Estudios. Montse García i Sonia Martínez są producentami wykonawczymi tej serii.

CARDO

Nowy oryginalny serial stworzony przez Anę Rujas i Claudię Costafredę, który wkrótce będzie można zobaczyć w ATRESplayer PREMIUM, opowiada o ekscesach całego pokolenia, które czuje się jak zawias świata: córki XXI wieku, dzieci siedmiokanałowej telewizji, sieci społecznościowa o boomie technologicznym. Piękno na zewnątrz nie jest tego warte, jeśli wnętrze nie jest w porządku. Oto nasza bohaterka: María (w tej roli Ana Rujas), pozornie przepełniona pięknem, ale czuje się jak 'cardo/oset’.


„Cardo” to produkcja Atresmedia Televisión we współpracy z Buendía Estudios i Suma Latina. Montse García, Sonia Martínez, Amparo Miralles, Javier Calvo i Javier Ambrossi są producentami wykonawczymi projektu. Oparty na oryginalnym pomyśle Any Rujas, Cardo zostanie napisane przez Ana Rujas i Ana Costafreda, a wyreżyserowane przez tę ostatnią.

„#LUIMELIA” Sezon 4

#Luimelia właśnie zaczęła kręcić swój czwarty sezon. Serialowe zjawisko Atresplayer Premium, które powróci na platformę płatniczą Atresmedia po ogromnym sukcesie pierwszych trzech odsłon, powraca z coraz dłuższymi odcinkami, odnawiającymi się wątkami i włączaniem nowych postaci, które zachowają znaczną głębię emocjonalną Serie.

Nowy sezon obejmie osiem trzydziestominutowych odcinków, w których historia miłosna Luisity (Paula Usero) i Amelii (Carol Rovira) będzie nadal ewoluować w obecnej erze i rozszerzać wszechświaty. W tym celu serial obejmuje Francesco Carril, Roi Méndez, Ariana Martínez i Javier Botet. Joaquín Climent, Ana Labordeta, Carolina Rubio, Claudia Traisac, Ondina Maldonado, Cristina Gallego, Carolina Iglesias i Mariano Venancio również wezmą udział w tej czwartej części.

Sprawdź także  Miguel Ángel Silvestre zaprzecza, że ​​został nękany przez producenta: "To nieprawdziwe informacje"

W nowym sezonie Luisita i Amelia podpiszą pierwszy ważny dokument w ich życiu: kredyt hipoteczny. Niewiele pozostało im do otwarcia nowego domu. Luisi planuje poprosić swoją dziewczynę o poślubienie jej, aby przekroczył próg drzwi z nią w ramionach w poszukiwaniu szczęścia, ale kiedy docierają do drzwi, odkrywają, że ich mieszkanie jest zajęte. W środku jest bardzo przystojny chłopak, który również jest zachwycony swoim nowym domem. To pierwsze nieprzewidziane wydarzenie w planach dziewczyn.

’PONGAMOS QUE HABLO DE…’

Po sukcesie pierwszych odsłon, które obracały się wokół postaci Joaquína Sabiny, Pedro Almodóvara, Mecano, Penélope Cruz i Julio Iglesiasa Pongamos que hablo de…  stał się oryginalnym serialem dokumentalnym ATRESplayer PREMIUM, w którym prezentowane jest życie niektórych najważniejszych postaci kultury hiszpańskiej. Po świetnym przyjęciu platforma 21 marca przedstawiła Pongamos que hablo de Camela .

Pongamos que hablo de Dulceida

Pongamos que hablo de … będzie się dalej powiększać i wkrótce ukażą się nowe odcinki z udziałem m.in. Dulceidy. Wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, co kryje się za królową sieci społecznościowych. Ma 2,8 miliona obserwujących na Instagramie i jest jednym z pierwszych nazwisk, które zasłynęły ze swojej siły w sieciach.

Pongamos que hablo de Ronaldo

Historyczny piłkarz „Pongamos que hablo de…” skupi się na postaci brazylijskiego Ronaldo Nazário. Po przekroczeniu Atlantyku jako jedna z wielkich obietnic sportu, Ronaldo zasłynął w Hiszpanii jako jedno z głównych nazwisk FC Barcelona i Realu Madryt. Po przejściu na emeryturę w 2011 roku Ronaldo został środkowym napastnikiem w historycznym zespole Ballon d’Or Dream Team, a obecnie jest prezesem Realu Valladolid.

’LOS PROTEGIDOS: EL REGRESO’

Atresplayer Premium rozpoczął już nagrywanie Los Protegido: El Regio, kontynuacji udanego serialu, który Antena 3 wyemitowało w latach 2010-2012, przekraczając 3 miliony widzów.

Minęło dziesięć lat od szczęśliwego zakończenia w rodzinie Castillo Rey. Ale życie toczy się dalej, a upływ czasu, przeznaczenie i nieznane wydarzenie, które odkryjemy na tym nowym etapie, rozdzieliły ich. Teraz czai się nad nimi poważne zagrożenie, kierując ich do nowej misji.

Zdjęcia do czterech odcinków nowej, oryginalnej serii ATRESplayer PREMIUM już się rozpoczęły i będą trwały przez kilka następnych miesięcy w różnych miejscach Madrytu.

W filmie fabularnym pojawią się aktorzy, którzy dali życie kultowym postaciom z oryginalnej serii. Antonio Garrido (Mario), Ana Fernández (Sandra), Luis Fernández (Culebra), Daniel Avilés (Carlitos) i Mario Marzo (Lucas) ponownie połączą siły. Rodzinę uzupełnia Maggie García w roli Łucji.

Ponadto Gracia Olayo i Óscar Ladoire ponownie wcielą się w role Rosy i Antonio. Obsadę uzupełniają nowe postacie grane przez: Maripaz Sagayo, Carlotta Cosials, Eduardo Lloveras, Francisco J. Mendo i Cosette Silguero.

„Los Protegidos: El regreso” to produkcja Atresmedia Televisión we współpracy z Buendía Estudios i Boomerang TV. Producentami wykonawczymi serialu są Montse García, Curro Novallas, Jorge Redondo i Teddy Villalba, według scenariusza Carlosa Garcíi Mirandy i Curro Serrano, a wyreżyserowali Curro Novallasa i José María Caro.

’DOS AÑOS Y UN DÍA’

W roli głównej Arturo Valls, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Grupy Atresmedia. Dos años y un día to komedia opowiadająca o upadku słynnego i ukochanego aktora i prezentera skazanego na karę dwóch lat i jednego dnia za przestępstwo wykroczeń religijnych z powodu żartu.

Dos años y un día, wyprodukowane jest przez Atresmedia Televisión we współpracy z LACOproductora, Estela Films, Globomedia (THE MEDIAPRO STUDIO) i Pólvora Films. Seria napisana została przez Raúla Navarro, Miguela Estebana, Sergio Sarriá i Luimi Pérez.

 Montse García, Joge Pezzi, Arturo Valls, Félix Tusell, Miguel Esteban i Raúl Navarro są producentami wykonawczymi tej serii z wytwórni Series Atresmedia, a Lucía Alonso-Allende jest koproducentem wykonawczym.

W serialu Carlos Ferrer (Valls) to aktor i prezenter, który od dwunastu lat cieszy się sympatią całego kraju dzięki swoim kiepskim dowcipom, ale wszystko się zmienia, gdy jest odpowiedzialny za wygłoszenie proklamacji w małym miasteczku. Kostium i żart prowokują proces o przestępstwo przeciwko uczuciom religijnym, który oddany sędzia zamienia na karę więzienia dla Carlosa.

Będąc w więzieniu, Carlos będzie musiał przyzwyczaić się do nowego życia bez fanaberii, będzie mieszkał ze zwykłymi więźniami i nauczy się, że więzienne stereotypy są właśnie tym. Oczywiście jego sława sprawi, że dyrektor centrum zmusi go do kierowania amatorską grupą teatralną, jeśli chce się z nią dogadać. 

’LA NOVIA GITANA’

Wkrótce na platformie pojawi się serial La novia gitana oparty na twórczości Carmen Moli. Wyreżyserowana przez Paco Cabezasa (Adiós, American Gods), adaptacja tej nowej serii wyprodukowanej przez Diagonal TV (Banijay Iberia) i VIACOMCBS INTERNATIONAL STUDIOS, będzie zawierać osiem odcinków po 50 minut każdy i rozpocznie się wkrótce.

Elena Blanco, doświadczona inspektor wydziału zabójstw z BAC (Brygada Analiz Przypadków), jest inteligentną kobietą z obsesją na punkcie pracy, którą nawiedzało mroczne wydarzenie z przeszłości. Próbuje odstraszyć duchy alkoholem, seksem i muzyką, podczas gdy szuka sprawcy zabójstwa Susany Macaya, młodej Cyganki, która zniknęła po wieczorze panieńskim i z którą ktoś odprawił makabryczny rytuał odtwarzający śmierć jej siostry sprzed siedmiu lat. Wielką niewiadomą jest to, że morderca Lary odsiaduje wyrok od tego czasu, więc albo ma naśladowcę… albo jest niewinny.

Sprawdź także  Elísabet Benavent: od krytyki pierwszego sezonu 'Valerii' do wiadomości o drugim

’LA RUTA’

To podróż grupy przyjaciół z El Perelló, od ich pożegnania na zatłoczonej trasie Destroy Route w 1993 roku, od dnia, w którym po raz pierwszy wjechali na Barraca, w 1981 roku.

La Ruta opowiada o ponad dziesięciu latach, które Valencia spędziła na tańcach; latach, które wszyscy chcemy przeżyć i które tylko niektórzy pamiętają.

30 kilometrów. 12 lat. 7 dyskotek. 5 przyjaciół. Niech nikt nie przestanie tańczyć.

’LA EDAD DE LA IRA’

La edad de la ira  jest produkowane przez Atresmedia we współpracy z Big Bang Media (THE MEDIAPRO STUDIO) i Másficción. Adaptacja powieści o tej samej nazwie Nando Lópeza, finalisty nagrody Nadal 2010, jest portretem obecnego dorastania, gdzie wykorzystuje thriller, aby poruszyć społeczne i osobiste zawiłości, które mają wpływ na nowe pokolenie młodych ludzi.

Za adaptację telewizyjną odpowiedzialna jest Lucia Carballal, scenarzystka ( Vis a vis: El Oasis, Vis a Vis ) i dramaturg, wraz z Juanmą Ruiz de Córdoba (scenarzystka m.in. Vis a vis: El Oasis, Vis a Vis, Cuenta atrásÁguila rojaCzerwony Orzeł ).

Z czterech 50-minutowych odcinkach, serial rozpoczyna się brutalnym morderstwem mężczyzny z rąk jego syna Marcosa, nastolatka bez widocznych problemów. Incydent ten przypomina codzienne życie liceum, jest jak dzban zimnej wody, w którym uczniowie i nauczyciele zastanawiają się, co się stało z popularnym, prawie idealnym chłopcem, który popełnił taką zbrodnię.

Zdjęcia do serialu, w którego produkcji wykonawczej są Montse García (Atresmedia), Jesús Rodrigo, Carmen Gonzalez i Javier Pons (Big Bang – The Mediapro Studio) i Mireia Acosta (Masficción), rozpoczną się w 2021 roku.

Książka, przetłumaczona na kilka języków, wywarła ogromny wpływ zarówno na sprzedawane egzemplarze, jak i na czytanie za pośrednictwem mediów cyfrowych. Powieść, która ma również wersję teatralną, jest jedną z najczęściej polecanych młodzieży w szkołach i instytutach, za portretowanie pokolenia wymagającego, zaangażowanego, hiper-połączonego, hedonistycznego i chętnego do otwierania się na pokolenie. Niektóre nastolatki, które stoją w obliczu zmian, radząc sobie ze starymi wartościami reprezentowanymi przez swoich rodziców i system edukacyjny.

Ekskluzywne premiery

ATRESplayer PREMIUM daje swoim subskrybentom możliwość uprzedzenia darmowej emisji wielu produkcji Atresmedia i przeżycia emocji związanych z ich premierami, zanim ma to ktokolwiek inny. Tytuły takie jak La cocinera de Castamar czy Alba jako ostatnie dołączyły do ​​katalogu, którego częścią są już takie serie jak Mentiras, Deudas czy Benidorm.

’ALBA’

Nowa oryginalna seria Atresmedia pojawiła się wyłącznie w Atresplayer Premium 28 marca. Seria, zainspirowana odnoszącym sukcesy na całym świecie Fatmagül, to emocjonalny dramat.

To produkcja Atresmedia we współpracy z Boomerang TV, owocnym stowarzyszeniem, które od lat daje wspaniałe rezultaty dzięki uznanym i odnoszącym sukcesy serialom, takim jak El tiempo entre costuras /Krawcowa z Madrytu, Mar de Plástico, El Secreto de Puente Viejo /Sekret czy Presunto Culpable .

Obsadzie Alby przewodzi Elena Rivera, która wciela się w bohaterkę opowieści. Wraz z nią utalentowana obsada w składzie: Eric Masip, Álvaro Rico, Adriana Ozores, Pol Hermoso, Jason Fernández, Beatriz Segura, Miquel Fernández, Jorge Silvestre, Ana Wagener, Tito Valverde, Pepa Gracia, Caterina Mengs, Candela Cruz, Antonio Gil , Jordi Ballester, Luis Iglesia, Franky Martín czy Mario Santos.

’SEÑOR, DAME PACIENCIA’

To nowy, oryginalny serial telewizyjny Atresmedia w czasie największej oglądalności Antena 3, który będzie dostępny wyłącznie w Atresplayer przed jego bezpłatną premierą w nadchodzących miesiącach. Jest to kontynuacja udanej komedii Atresmedia Cine o tym samym tytule.

Obsadą nowej serii Antena 3 kieruje Jordi Sánchez, który wciela się w głównego bohatera tej historii, tak jak w filmie. Wraz z nim obsadę uzupełniają Rossy de Palma, Norma Ruiz, Carlos Librado, Félix Gómez, Santi Cuquejo, Carol Rovira, Adam Jezierski, Jorge Suquet, Dario Paso, Mafalda Carbonell, Lucía Ramos.

Señor, dame paciencia to produkcja Atresmedia TV we współpracy z Buendía Estudios i DLO Producciones. Seria, która będzie zawierała 50-minutowe rozdziały, będzie również dostępna w ATRESplayer PREMIUM.

Ta nowa komedia Antena 3 opowiada o nieszczęściach Gregorio (Jordi Sánchez), ultrakonserwatywnego, reakcyjnego i uprzedzonego ojca rodziny, którego sytuacja życiowa jest skomplikowana, gdy proces sądowy związany z wypadkiem żony powoduje, że traci pieniądze, pracę i mieszkanie, jest zdany na dzieci.

Montse García, Sonia Martínez, José María Caro, José Manuel Lorenzo i Reyes Baltanás są producentami wykonawczymi tej serii z wytwórni SERIESATRESMEDIA.

’CREEPSHOW’ sezon 2

Atresplayer świętował Halloween w zeszłym roku w bardzo szczególny sposób: ekskluzywną premierą w Hiszpanii uznanej serii Creepshow .

Horror, który zachwycił publiczność i krytyków, pojawi się w Hiszpanii w nowych odsłonach na ATRESplayer PREMIUM wraz z premierą drugiego sezonu.

Stephen King zrewolucjonizował horrory w latach 80. dzięki filmowi Creepshow. Ta historia ma wielu lojalnych fanów na całym świecie, a teraz stała się serialem telewizyjnym. W tym drugim sezonie nowe horrory przyprawią widzów o sporą dawkę przerażenia.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź