Apple TV + będzie miał swój pierwszy hiszpański serial: jak i kiedy go obejrzeć


Platforma stara się zyskać rozgłos i stawia na hiszpańską produkcję. Nie przegap szczegółów


Apple TV + stara się i chce walczyć ramię w ramię z dużymi platformami, takimi jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney+. Chociaż władze już stwierdziły, że będą stawiać mocno na własne treści, dodadzą więc swoją pierwszą hiszpańską serię. 

Now and then” to thriller dramatyczny, który w języku hiszpańskim i angielskim zostanie nakręcony przez znakomitą firmę  Bambú Producciones , czyli te same osoby, które są odpowiedzialne za takie seriale jak „Velvet”, „Las chicas del cable / Telefonistki” i „Gran Hotel”. Dlatego jest wiele oczekiwań wobec tej serii. 

Akcja odbędzie się w Miami i będzie miała całkowicie latynoską obsadę. „Now and then” będzie badać kontrasty między młodzieńczymi aspiracjami a rzeczywistością dorosłości poprzez grupę przyjaciół z college’u, których życie na zawsze zmieniło się po śmierci jednego z nich po weekendzie imprezowania.Dwadzieścia lat później pozostała piątka niechętnie łączy się ponownie w związku z zagrożeniem, które zagraża ich pozornie idealnemu światowi, tak platforma przedstawiła produkcję w oświadczeniu.

Ramón Campos i Teresa Fernández-Valdés będą pełnić rolę „showrunnerów”, a serial zostanie napisany przez Neirę i Campos wraz ze swoim zespołem.

Udostępnij
Sprawdź także  Ile kosztuje wyprodukowanie telenoweli lub superserii?

Zostaw odpowiedź