Amazon Prime wyprodukuje biografię chilijskiej pisarki, Isabel Allende


Serial biograficzny z udziałem chilijskiej aktorki Danieli Ramírez i skupi się na walce oraz pasji Allende


Platforma streamingowa Amazon Prime Video ogłosiła, że ​​wraz z Megamedia zostanie zrealizowana produkcja „Isabel”, seria biograficzna o chilijskiej pisarce Isabel Allende. Nie ma jednak informacji kiedy się ukaże.

Amazon Prime podzielił się krótkimi szczegółami na temat obsady, która będzie kształtować nową produkcję, ponieważ potwierdzono jedynie, że w fabule wystąpi Daniela Ramírez. Opowie ona historię autorki „La casa de los espíritus / Dom duchów”, pierwszej powieści, która zaprezentowała ją na całym świecie w 1982 roku.

Jej prace to:  “De amor y de sombra / Miłość i cienie”, “Eva Luna”, “Hija de la fortuna”, “Paula”, “El amante japonés”, “Más allá del invierno”, “Largo pétalo de mar”, a ostatnio wydała część wspomnień oraz etapy życia osobistego i zawodowego w „Mujeres del alma mía”.

„Amazon Prime Video i MGE – międzynarodowy dystrybutor Megamedia mają przyjemność ogłosić pojawienie się długo oczekiwanej serii Isabel, opartej na życiu znanej pisarki i autorki bestsellerów w Ameryce Łacińskiej oraz na świecie, Isabel Allende. Serial można będzie oglądać wyłącznie poprzez streaming na Amazon Prime Video w całej Ameryce Łacińskiej oraz w otwartej telewizji na Mega TV ”- powiedział Amazon w swoim ostatnim oświadczeniu.

„Biografia z udziałem chilijskiej aktorki Danieli Ramírez (Los archivos del Cardenal), skupi się na walce i pasji Allende, która chcąc przełamać ówczesne reguły społeczne, aby osiągnąć swoje szczęście, szczęście swoich bliskich i aby oddać sprawiedliwość w obliczu konfliktów politycznych, w które jest zaangażowana, znajduje w literaturze drogę ucieczki, aby się uleczyć i odkryć na nowo”.

Udostępnij
Sprawdź także  Manolo Caro i Gary Alazraki, wśród najważniejszych twórców telewizyjnych: THR

Zostaw odpowiedź