Amazon Music uruchamia wideo z niepublikowanym materiałem Jenni Rivera


Nowy odcinek „Raíces” zawiera ekskluzywne i nigdy wcześniej nie widziane nagrania przedstawiające Jenni Rivera jako dziecko, podczas jej pierwszej komunii oraz z domu, w którym mieszkała jako nastolatka


Amazon Music zaprezentował w środę nowy film z niewydaną treścią Jenni Rivera. Nowy odcinek „Raíces” zawiera ekskluzywny i nigdy wcześniej nie widziany materiał o piosenkarce jako dziecko, podczas jej pierwszej komunii i z domu, w którym mieszkała jako nastolatka. 

Według Amazona, wideo jest hołdem złożonym Riverze z okazji obchodów miesiąca kobiet, a także dziesiątej rocznicy jej koncertu w Staples Center w Los Angeles.

Trzeci rozdział „Raíces” jest dostępny na kanale YouTube Amazon Music Latin i trwa 10 minut.

„Najważniejszą nagrodą, jaką otrzymałem i którą wierzę, że każdy piosenkarz może otrzymać, jest uznanie publiczności, brawa, przywiązanie, miłość fanatyka. To najważniejsza nagroda, najpiękniejsza, jaką można otrzymać, a dla artysty takiego jak ja, który opuścił wyścig, który opuścił miasto i wciąż jest z miasta … to nagroda, którą chcę nadal otrzymywać na zawsze ”,słychać w filmie. 

Rozdział podkreśla również początki kariery Rivery, a zwłaszcza przeszkody, które skłoniły ją do tworzenia i nagrywania własnej muzyki, jak twierdzi Amazon.„Dając przykład swojej społeczności w Long Beach, jej wytrwałość, ciężka praca i poświęcenie sprawiły, że Long Beach zostało rozpoznane na mapie dzięki jej muzyce”.

Oprócz filmu dokumentalnego Amazon Music poszerza doświadczenia fanów piosenkarki o playlistę o tej samej nazwie. Możesz go posłuchać tutaj. 

Jenni Rivera występuje w trzecim odcinku „Raíces”, katalogu, który przedstawia ikony muzyki latynoskiej w Amazon Music LAT! N za pomocą wideo oraz list odtwarzania, które zabierają słuchaczy w podróż przez karierę, która zaczyna się i kończy wraz z jej korzeniami.

Pierwszy odcinek świętował przyznanie Diamante kultowemu albumowi Marca Anthony’ego 3.0, drugi odcinek podkreślał dziesięciolecie kariery grupy Intocable, a teraz trzeci rozdział przynosi nam niewydany materiał z niezapomnianej Jenni Rivera.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *