Bidi bidi bom bom! Obejrzyj wybuchowy zwiastun 'Selena: La serie’


Drugi sezon Selena: La serie ma swoją premierę w maju ze spektakularną Christian Serratos w roli głównej


Gigant streamingu podzielił się krótką zapowiedzią nowych rozdziałów historii Seleny Quintanilla. 

W teledysku pojawia się Christian Serratos, która gra gwiazdę, tańcząc i śpiewając piosenkę Bidi bidi bom bom w towarzystwie zespołu Los Dinos.

Należy zauważyć, że sceny te ożywiają emblematyczną prezentację „Królowej Tex-Mex” w Astrodome w Houston w Teksasie, gdzie miała na sobie słynny fioletowy kombinezon.

„Teraz, u progu sławy, ścieżka Seleny Quintanilla w świecie muzyki Tejano trwa. Selena uczy się radzić sobie z sukcesem, walcząc o równowagę między rodziną, miłością i kwitnącą karierą. Druga część Seleny opowiada o dwóch latach ciężkiej pracy i poświęcenia”, zapowiedział Netflix o kolejnych odcinkach. 

W ten sam sposób firma wspomniała o ważnej roli, jaką rodzina Quintanilla odegrała w rozwoju piosenkarki.

Wśród sprawdzonych aktorów drugiego sezonu serialu powtarzają się między innymi Seidy López, Ricardo Chavira, Noemí González i Gabriel Chavarria. 

Przypomnijmy, że pierwsza odsłona Selena: La serie pojawiła się na platformie streamingowej 4 grudnia 2020 roku i składa się z dziewięciu rozdziałów. 

Fabuła rozpoczyna się, gdy Abraham Quintanilla postanawia założyć zespół wraz z rodziną po tym, jak w 1981 roku usłyszał śpiew Seleny.


Udostępnij
Sprawdź także  Aarón Díaz zaprasza Cię do poznania Meksyku na swoim kanale YouTube

Zostaw odpowiedź