Wisin, Myke Towers, Maluma Anitta i Los Legendarios łączą sieły w 'MI NIÑA (Remix)'


Połączenie latynoskich talentów, które zmienia tę nową wersję hitu


Każda muzyczna eksplozja z latynoskim combo jest mile widziana. Nie inaczej przy połączeniu Wisina, Myke Towersa, Los Legendarios, Malumy i Anitta. Kolumbijczyk i Brazylijka dołączyli do piosenki, którą pierwsza trójka wydała we wrześniu 2020 roku, ale teraz wnieśli własne muzyczne akcenty. Mi Niña(Remix).

Ta nowa wersja zawiera odrobinę kobiecego wzmocnienia wniesionego przez Anittę, która zamienia słuchanie w przypływ adrenaliny. Ponadto rytmy urban i moombahton, które brzmią u podstawy wzmacniają całość.

Ale ta piosenka nie pojawiła się sama, towarzyszy jej klip wideo, który łączy wszystkie te miejskie legendy. Chociaż pandemia utrudniła naszym bohaterom spotkanie, udało im się. Rozpoczynają od interpretacji motywu z różnych ustawień, ale kończą się spotkaniem na ekranie w klipie. Muzyka przekracza granice!

Premiera okazała się wielkim sukcesem. Ma już kilka milionów wyświetleń, a także wkradła się do pierwszej dziesiątki trendów YouTube.

I właśnie dlatego artyści ostrzegali już przed tym, co nadchodzi 2 marca. Udostępnili razem zdjęcia ogłaszając, że nadchodzi nowy hit. „Muzyka jednoczy kultury” – napisał Wisin na swoim koncie na Instagramie.

I tak się stało. Muzyka zjednoczyła Kolumbię, Brazylię i Portoryko w tej samej piosence, która, jeśli triumfowała już swoją oryginalną wersją, z tą nową możemy spodziewać się jedynie milionów wyświetleń. A co Ty myślisz o Mi Niña (Remix) ?


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *