Wisin, Myke Towers, Maluma Anitta i Los Legendarios łączą sieły w 'MI NIÑA (Remix)’


Połączenie latynoskich talentów, które zmienia tę nową wersję hitu


Każda muzyczna eksplozja z latynoskim combo jest mile widziana. Nie inaczej przy połączeniu a, Myke Towersa, , Malumy i . Kolumbijczyk i Brazylijka dołączyli do piosenki, którą pierwsza trójka wydała we wrześniu roku, ale teraz wnieśli własne muzyczne akcenty. Mi Niña(Remix).

Ta nowa wersja zawiera odrobinę kobiecego wzmocnienia wniesionego przez Anittę, która zamienia słuchanie w przypływ adrenaliny. Ponadto rytmy urban i moombahton, które brzmią u podstawy wzmacniają całość.

Ale ta nie pojawiła się sama, towarzyszy jej klip , który łączy wszystkie te miejskie legendy. Chociaż utrudniła naszym bohaterom spotkanie, udało im się. Rozpoczynają od interpretacji motywu z różnych ustawień, ale kończą się spotkaniem na ekranie w klipie. przekracza granice!

Premiera okazała się wielkim sukcesem. Ma już kilka milionów wyświetleń, a także wkradła się do pierwszej dziesiątki trendów YouTube.

I właśnie dlatego artyści ostrzegali już przed tym, co nadchodzi 2 marca. Udostępnili razem zdjęcia ogłaszając, że nadchodzi nowy hit. jednoczy kultury” – napisał na swoim koncie na Instagramie.

I tak się stało. Muzyka zjednoczyła Kolumbię, Brazylię i Portoryko w tej samej piosence, która, jeśli triumfowała już swoją oryginalną wersją, z tą nową możemy spodziewać się jedynie milionów wyświetleń. A co Ty myślisz o Mi Niña (Remix) ?


Udostępnij
Sprawdź także  Malverde: el santo patrón: Pedro Fernández zastępuje Fernando Colungę

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź