Vivir a Destiempo / Wieczna miłość – podbije Polskę?


Napisana przez Erica Vonna i wyprodukowana przez Fides Velasco dla Azteca w 2013 roku historia podbiła serca publiczności


Faktem jest, że meksykańskie telenowele podbijają świat, czego dowodem jest to, że 30 marca w Polsce odbędzie się premiera „Vivir a Destiempo / Wieczna miłość”.

Pod nazwą „Wieczna Miłość” superprodukcja z niezapomnianą aktorką Edith González, wielkim aktorem Ramiro Fumazonim i przystojnym Humberto Zuritą, zostanie królową nocy.Historia kręci się wokół pary, która oddzielona czasem i odległością, ponownie się spotyka.

Paula Duarte jest żoną Rogelio Bermúdeza od 22 lat. Ich małżeństwo przeszło wiele trudnych chwil, a Rogelio jest typowym macho, dominującym, samolubnym i aroganckim mężczyzną.

Od pierwszego dnia małżeństwa źle traktuje Paulę, a problem narasta wraz z postawą jego dzieci: Daniela i Tani.

Życie Pauli zmieni się, gdy ponownie spotka się ze swoim chłopakiem ze studiów, Alejandro, który również przeżywa kryzys małżeński.

Oboje zmierzą się ze starymi urazami, ale też rozpalą na nowo dawną miłość. Będą musieli walczyć z ciężarem własnych rodzin, aby znów być szczęśliwymi osobami.

Premiera odbędzie się 30 marca i będzie można ją oglądać o godzinie 21:00 w telewizji Novela.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *