VF7, artystka, która w wieku zaledwie 13 lat, położyła podwaliny pod muzykę miejską


Nazywają ją 'miejską księżniczką' i mimo młodego wieku już ociera się o mistrzostwo gatunku


Nową obietnicą muzyki miejskiej jest kobieta, która ma zaledwie 13 lat. Portorykańska artystka, Valeria Fernández, to nie tylko wspaniała piosenkarka, ale także wojowniczka zrodzona z marzeń, stąd wokalistka swoim potencjałem zrewolucjonizowała całą scenę muzyczną.

Została nazwana „la Princesa urbana / Miejską Księżniczką” dzięki jej energicznym motywom z intensywnymi i wzmacniającymi tekstami. Jej piosenki poruszają codzienne problemy i doświadczenia własnego życia, jednak VF7 udaje się nadać im swój najbardziej osobisty charakter i przez to stają się prawdziwymi hitami .

VF7, artystka, która ociera się o klasykę swojego gatunku

Na Instagramie obserwuje ją Rosalía, a na Spotify występuje na okładkach. „Maluch” rozwija się dzięki swoim zabawnym i bezpośrednim kompozycjom. Swoim silnym charakterem i niepowtarzalnym stylem artystka okazuje wielką miłość do muzyki, tworząc piosenki, które przykuły uwagę mistrzów gatunku.

W 2019 roku, kiedy VF7 odważyło się wypuścić piosenki takie jak Contigo czy Extrañándote z miejskim piosenkarzem Rauwem Alejandro, obie piosenki przewyższają dziś miliony wyświetleń we wszystkich sieciach społecznościowych.W 2020 roku i pomimo okropnej sytuacji na świecie VF7 pokazuje, że nic nie może jej powstrzymać i nawet wykonuje swój pierwszy wirtualny koncert, poza premierą swoich piosenek: Aprovecha wraz z duetem Adexe i Nau , Par de Miradas z Juan  i solo: De mi para Ti .

Również w tym roku została wybrana jedną z kobiecych gwiazd przez magazyn Billboard i jako prezenterka wzięła udział w Premios Juventud Univisión Network.

2021, rok, w którym wydaje swój debiutancki album

Zaledwie miesiąc temu jej pierwszy album Núcleo ujrzał światło dzienne, potężny i pełen energii album, który został wydany pod kierownictwem Rafaela Rivery i Mr. NaisGaiNa tym albumie możemy znaleźć dziesięć solowych piosenek, ale także współpracę z wielkimi artystami, takie jak Código Secreto , razem z Lunay .


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *