Twórcy 'La casa de papel’ odrzucają wszelkie kontynuacje


Álex Pina i Esther Martínez Lobató opowiedzieli o przyszłości swoich gwiazdorskich seriali


Stworzenie fenomenu takiego jak La Casa de Papel daje ci moc, a za zgodą Netflix możesz robić wszystko co chcesz. Álex Pina i Esther Martínez Lobató, rodzice produkcji, zdołali w tej serii wejść do ekskluzywnego klubu twórców giganta streamingu, co pozwala im teraz puścić wodze fantazji i postawić na bardziej ryzykowne treści.

Z tego przywileju pochodzi Sky Rojo, seria czystej adrenaliny, z którą spróbują powtórzyć sztukę (premiera 19 marca), która tak dobrze wyszła im z historią o najsłynniejszych złodziejach w telewizji. „Sky Rojo to najbardziej inna rzecz, jaką znajdziemy po La Casa de Papel. Chociaż styl i niektóre z naszych obsesji mogą być obecne, takie jak fragmentacja czasowa lub nagrania lektorskie, ta seria jest zupełnie innym ćwiczeniem z dwoma dużymi zagrożeniami: przeniesienie dramatu do akcji w 25 minut i zajęcie się tematem takim jak prostytucja w gatunku takim jak komedia ”- mówi Álex Pina w wywiadzie.

Sky Rojo to świetny pomysł, a co najważniejsze, wokół tego tytułu są dobre przeczucia, ponieważ jest to produkcja prowadzona przez tych samych ludzi, co La Casa de Papel, podejście do historii i zwiastun, który sprawił, że wszyscy podskoczyli (pozytywnie zaskoczeni). Są jednak spokojni i nigdy nie odczuwali presji ani obowiązku zrobienia tego, co wielu uważa za godnego następcę najpopularniejszego obcojęzycznego serialu Netflix: „ Czuliśmy presję, zawroty głowy i panikę, ilekroć coś robimy ale bardziej niż La Casa de Papel liczy się wejście do ogrodu, jakim jest Sky Rojo ”.

La Casa de Papel kończy piąty sezon”

Sky Rojo to przyszłość Vancouver Media, ale jego teraźniejszość to wciąż La Casa de Papel / Dom z papieru. Zadebiutuje w tym roku w piątym i ostatnim sezonie serialu na Netflix, ale krążą plotki o możliwej kontynuacji w postaci spin-offu . Álex Pina zaprzecza temu i zapewnia, że ​​rozdziały, które zostaną pokazane, będą ostatnimi.

Sprawdź także  Być może Netflix znalazł nową 'Mię Colluci' w remaku 'Rebelde': Azul Guaita

La Casa de Papel kończy się z piątym sezonem . Poświęciliśmy ponad 2000 minut fabuły na zrobienie dwóch napadów i myślę, że to jest w porządku. Dobrze jest zostawić to tutaj i rozpocząć sezon, który będzie spektakularny” – powiedział wyjaśniając. „Czas zamknąć się na wysokim poziomie i otworzyć się na nowe ścieżki. Nie możemy sprawić, by seria ciągła się tak, jak to było robione wcześniej z innymi z 14 sezonami” i kończy się: „ Nie wiem, czy będą spin offy, w tej chwili nic nie ma. Robimy inne rzeczy, a zobaczymy, dokąd pójdziemy”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź